Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Komisja Wenecka jedzie do Waszyngtonu
Kategoria: Polityka na świecie   Niedziela, 13 listopad 2016 09:03 Napisał

Komisja Wenecka jedzie do Waszyngtonu

Pan Junkers jak wiadomo jest bardzo, bardzo niezadowolony z wyboru Donalda Trumpa, byłoby nawet czynem niedemokratycznym gdyby nie uczynił tego Amerykański Naród.

Dlatego pan Junkers wezwał pana Trumpa, aby obudził się z kampanijnego amoku, oprzytomniał oraz wyrzekł się herezji, które wcześniej głosił: stawiania murów granicznych, gonienia kota nielegalnym, delegalizacji związków sodomitów, aborcji na życzenie i żądania od Europy, aby płaciła rachunki za serwis NATO.

Pan Junker zagroził, że pójdzie śladem Macierewicza, stworzy własną armię i jeszcze każe za nią płacić Trumpowi, tak jak ten ostatni Meksykanom za mur graniczny.

Na początek pan Juncker wyśle do Waszyngtonu Komisję Wenecką wyspecjalizowaną jak wiadomo w problematyce demokratyczno - konstytucyjnej.

Otóż po raz kolejny okazuje się, że USA nie rozumieją swojej konstytucji i paraliżują demokrację. Jak to może być, że wybory wygrywa nasza Hitlary, a prezydentem zostaje Drumpf i to nawet bez poparcia Angeli (mimo że to też Donald). Przecież w towarzyszka Sekretarz otrzymała więcej głosów. Tak więc ona powinna wybory wygrać.

Powymyślali jakichś durackich elektorów na których faktycznie, tak jak na tych co mianowali pana Junckera, nikt nie głosował. Ale co wolno wojewodzie, to nie tobie... Ameryko.

Amerykanie kombinują ze swoimi przepisami jak Kaczyński ze statutem i regulaminem Trybunału.

A ci przerażający republikanie także bawią się Sądem. Od ponad roku nie pozwalają ustępującemu rządowi obsadzić nawet nie miejsca, które ma się w Sądzie Najwyższym zwolnić, a mianować nowego sędziego na miejsce tego który jest już w stanie wiecznego spoczynku i nawet nie może rej wodzić w żadnej fundacji. Prawica chce mieć skład sądu po swojej myśli. Skandal.

Sprawa wymaga natychmiastowej interwencji, no bo jak wzorcowa demokracja Brukselska miałaby współpracować z niedemokratyczną Ameryką. Żeby tam chociaż starano się jak w Turcji. Ale gdzie gdzież tam. W Ameryce pojawił się chaos na ulicach (jak nie przymierzając we Francji). Burdy.

Trzeba więc reagować szybko i teraz. Gondole z Wenecji mają wypłynąć w przyszłym tygodniu.

Jak będzie trzeba to się nawet wyśle Europejskiego Prezydenta, aby sobie pogadali twardo i po męsku jak Donald z Donaldem.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 13 listopad 2016 02:26