Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Polonia w USA chce zakwalifikować KOD jako organizację terrorystyczną
Kategoria: Wiadomości   Czwartek, 29 grudzień 2016 02:05 Autor: admin

Polonia w USA chce zakwalifikować KOD jako organizację terrorystyczną

Polonia w USA chce zakwalifikować KOD jako organizację terrorystyczną foto: Wikimedia Commons/CC

W liście wyrażono poparcie dla polskich władz i przestrzeżono przed brutalnym zamachem opozycji „na demokratycznie wybraną reprezentację narodu polskiego i demokratyczne instytucje w Polsce”.

Polonia Institute to „intelektualny lider polskiej społeczności w Stanach Zjednoczonych”. Do działań instytutu należy aktywne promowanie i ochrona polskich interesów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Na stronie internetowej organizacji pojawił się list w obronie polskiego rządu skierowany do ambasadora Polski w USA. W liście czytamy: „zaniepokojeni ostatnimi działaniami używającej przemocy i terrorystycznej organizacji KOD, którą niedawno zawiązano w Polsce (…), zwrócimy się do amerykańskiego rządu o zaklasyfikowanie KOD-u jako organizacji terrorystycznej” i o odrzucenie starań wizowych „członków tego niebezpiecznego ramienia międzynarodowego terroryzmu”.

Dalej czytamy: „Przywódcy KOD otwarcie nawołują do destabilizacji kraju i co więcej, deklarują użycie broni palnej i ukrytej broni”. Zdaniem Polonii działania KOD-u niosą niebezpieczeństwo, gdyż wielu jego członków to „dawni funkcjonariusze byłej komunistycznej tajnej policji”.

Pozostaje jedynie pogratulować Polonii godnej szacunku obywatelskiej postawy.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)



Ostatnio zmieniany Czwartek, 29 grudzień 2016 08:02
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Polonia w USA chce zakwalifikować KOD jako organizację terrorystyczną