Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Czarnoskórzy rasiści z USA atakują białych ze względu na ich kolor skóry
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 07 styczeń 2017 15:52 Autor: admin

Czarnoskórzy rasiści z USA atakują białych ze względu na ich kolor skóry

Czarnoskórzy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych stają się coraz większymi rasistami. Swoją nienawiść kierują przede wszystkim przeciwko białym, których uważają za przyczynę wszelkich niepowodzeń. Jednak ostatnio zaczęły się nasilać ataki na tle rasowym, które nie występują tylko w sferze werbalnej i dochodzi do przemocy.

Oczywiście ogłupione polityczną poprawnością media boją się o tym opowiadać, aby nie zostać posądzonym o ... rasizm. Tym samym czarni rasiści mogą robić co chcą, tak jak napływowi islamiści w Europie i mają jeszcze medialną osłonę objawiającą się przemilczeniem incydentów rasistowskich, których dopuszczają się murzyni, ewentualnie są oni usprawiedliwiani na wszelkie możliwe sposoby.

Kilka dni temu czwórka czarnych rasistów z Chicago, porwała i torturowała niepełnosprawnego umysłowo białego mężczyznę. Murzyni-sadyści to trzech 18 latków i jedna 24 latka. Przez wiele godzin znęcali się nad ofiarą transmitując swoje dokonania za pomocą serwisu Facebook. W trakcie wykrzykiwali "pier*olić białych ludzi" i "pier*olić Trumpa". Ostatecznie rasistowscy bandyci oskalpowali nieszczęśnika. Teraz zajmie się nimi prokuratura.

Amerykańskie lewackie media mają problem jak przedstawiać kolejne takie rasistowskie wybryki czarnoskórych. Przodująca w kłamliwej propagandzie stacja CNN nie zaczęła się jednak zajmować pogodą zamiast opisywaniem zdarzeń, co jest typowe dla jej polskiej wersji zwanej TVN24, ale po prostu zaczęła ordynarnie manipulować faktami. Uznano, że ataki na białych nie mają nic wspólnego z rasizmem, tylko jest to spór polityczny. Ma na to wskazywać wykrzykiwanie przez oprawców "pie**olić Trumpa". Zdaniem lewackich komentatorów to, że murzyni krzyczeli też "pie**olić białych ludzi" nie uprawnia do stwierdzenia, że był to atak inspirowany nienawiścią rasową.

Wyobraźmy sobie co działo by się w mediach gdyby czterech białych skatowało czarnego wykrzykując "pie**olić czarnych" oraz "pie**olić Obamę". To chyba oczywiste, że nie byłoby wątpliwości, co do motywów takich hipotetycznych sprawców, a wątek nienawiści rasowej byłby wałkowany do znudzenia. Ponieważ to czarni skatowali białego słyszymy głodne kawałki o młodych ludziach, którzy "wynieśli złe doświadczenia z domu". Po raz kolejny okazało się, że rasizm względem białych według postępowego lewactwa domyślnie nie jest rasizmem.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 07 styczeń 2017 16:39
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Czarnoskórzy rasiści z USA atakują białych ze względu na ich kolor skóry