Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 10 styczeń 2017 08:14 Autor: admin

Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców

Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców foto: Bwag/Wikimedia Commons/CC

Można śmiało powiedzieć, że nieodpowiedzialna polityka Niemiec doprowadziła do tragedii. Rządy państw zachodniej części Europy zaczęły działać wbrew woli społeczeństwa a uczestnicy masowych demonstracji są nazywani rasistami i nazistami. Wśród uchodźców, którzy w większości nie mają zamiaru pracować i chcą żyć na socjalu, są islamscy terroryści. Pogłębiły się również podziały między społeczeństwami, rządami oraz wschodnią i zachodnią częścią naszego kontynentu. Nikogo nie powinno więc dziwić, że kolejne państwa zaczynają kwestionować politykę Unii Europejskiej.

Sąsiadująca z państwem niemieckim Austria była początkowo zgodna co do przyjmowania ogromnych ilości nachodźców. Jednak czasy te dobiegły końca. Migranci przybywają po tzw. darmowe pieniądze, czyli pieniądze podatników; nie stosują się do lokalnego prawa i liczą na zaprowadzenie islamskiego prawa szariatu, co można często usłyszeć podczas organizowanych przez nich demonstracji.

Wydalenie ich z kraju jest poważnym wyzwaniem - Minister Obrony Hans Peter Doskozil sam przyznał, że sytuacja jest fatalna i będzie jeszcze gorzej. Składane przez nachodźców wnioski o azyl nie mają kompletnie żadnego sensu, gdyż przeważająca większość z nich, choć azyl został im odmówiony, nadal przebywa na terenie Austrii.

"Na ten moment, nie robi to zbyt wielkiej różnicy czy wnioski o azyl są przyjmowane pozytywnie czy negatywnie, ponieważ w 80-90% przypadkach nie jesteśmy w stanie zrealizować żadnych decyzji" - powiedział Hans Peter Doskozil.

Minister Obrony Austrii opracował więc plan, który modyfikuje politykę Unii Europejskiej. Polega on na stworzeniu pułapu migracji i udzielaniu zgody na azyl dla migrantów, przebywających poza UE. Peter Doskozil chce utworzenia centrów azylowych w takich państwach jak Jordan, Niger czy Uzbekistan - czyli poza naszym kontynentem. Uchodźcy, którym odmówiono azylu, lub którzy dotarli do Europy nielegalnie, zostaną deportowani do specjalnych stref, powiązanych z centrami azylowymi.

Austria mówi głośno, że należy skończyć z nielegalną migracją; że należy skontrolować każdego uchodźcę i zadecydować, czy powinien on otrzymać możliwość rozpoczęcia nowego życia w Europie, czy też należy go deportować. Plan zostanie przedstawiony Unii Europejskiej. Miejmy nadzieję, że doczekamy się końca tego migracyjnego szaleństwa.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 10 styczeń 2017 17:33
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców