Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Firmy zatrudniające nielegalnych w USA zapłacą za Wielki Mur
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 28 styczeń 2017 17:23 Napisał

Firmy zatrudniające nielegalnych w USA zapłacą za Wielki Mur

Google wzywają swoich pracowników, którzy mogą być dotknięci nową dyrektywą imigracyjną prezydenta Trumpa, aby natychmiast wracali do Stanów Zjednoczonych. Tak szybko, jak to możliwe. Mogą bowiem przy powrocie być zatrzymani na granicy i deportowani do swoich krajów.

"Doradzamy naszym klientom z tych (objętych dekretem Trumpa) siedmiu krajów, którzy mają zielone karty lub wizy pracownicze H-1B, aby nie podróżowali poza Stany Zjednoczone - mówi Ava Benach, z kancelarii imigracyjnej Benach Collopy'ego LLP. "Nikt nie może być pewien, czy posiadacz zielonej karty z tych siedmiu krajów już w chwili obecnej może wrócić do USA już. Jest dość oczywiste, że posiadacze wizy H-1B nie mogą".

Departament Stanu informuje, że trzymiesięczny zakaz wjazdu stosuje się do osoby z Iraku, Syrii, Iranu, Sudanu, Libii, Somalii i Jemenu - wszystkie państwa z muzułmańską większością.

Od dawna Demokraci deportowali z USA jedynie miejsca pracy. Na miejsca pracy których nie dało się za granicę eksportować zatrudniano osoby na wizy pracownicze. Każda wydana wiza H-1B oznaczała zasiłek dla jednego bezrobotnego Amerykanina.

Czy na prawdę Google nie mogły znaleźć Amerykanów w Krzemowej Dolinie czy na Uniwersytecie Berkeley, takich którzy mogliby wykonać te zadania? Nie ma na tyle inteligentnych rodzimych Amerykanów?

Gdyby przedsiębiorstwa zatrudniające nielegalnych były ukarane 1,000,000 $ za każdego nielegała rozwiązano by dwa problemy - byłyby pieniądze na budowę wielkiego Muru Amerykańskiego i zbankrutowałaby Kalifornia, siedlisko wszelkiej zgnilizny!

Są już informacje o tym, że podróżujący są na lotniskach na całym świecie zawracani i nie pozwolono im wsiąść do samolotów lecących do Stanów Zjednoczonych pomimo ważnych dokumentów podróży. Reuters podaje, że na lotnisku w Kairze, sześciu podróżującym, pięciu z Iraku i jednemu z Jemenu - zakazano wejścia na pokład lotu do Stanów Zjednoczonych, mimo że mieli ważne wizy.

Istnieją również przypadki ludzi, którzy już byli w drodze do Stanów Zjednoczonych, gdy dekret został podpisany, zostali oni zatrzymani na lotniskach w Stanach Zjednoczonych i powiedziano im że muszą wracać. Uchodźcy, którzy byli już w drodze do Stanów Zjednoczonych, także zostali zatrzymani na lotniskach.

Zakaz dotyczy wszystkich "obcych" - czyli obejmuje każdego, kto nie jest obywatelem amerykańskim - czyli także osób z aktualnymi wizami, a nawet posiadaczy zielonej karty wracających do USA z wyjazdów zagranicznych.

PS. Wielu z krytyków Donalda Trumpa (w tym polityki imigracyjnej) pyskowało, że gdy on zostanie Prezydentem oni wyjadą z USA. Ale wszyscy jak dotąd zostali w kraju. Dlaczego?

Żaden kraj nie chce przyjąć libertyńskich terrorystów.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 29 styczeń 2017 14:35
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Firmy zatrudniające nielegalnych w USA zapłacą za Wielki Mur