Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Szwedzki policjant odważył się napisać prawdę. Wywołało to burzę w społeczeństwie
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 06 luty 2017 15:08 Autor: admin

Szwedzki policjant odważył się napisać prawdę. Wywołało to burzę w społeczeństwie

„Jestem cholernie zmęczony. To, co tu napiszę, nie będzie politycznie poprawne, ale mam to gdzieś. O takich sprawach nie wolno mówić nam, zatrudnionym przez państwo. Może to grozić końcem kariery zawodowej i utratą zarobków. Nawet jeśli jest to czysta prawda. Mam to gdzieś, wkrótce i tak odchodzę na emeryturę po 47 latach pracy w policji. Opowiem tutaj i w następnych cotygodniowych wpisach o szczegółach mojej pracy jako inspektora śledczego w policji kryminalnej w Örebro. Moja wersja nie będzie zbieżna z opinią BRÅ (Rada ds.Zapobiegania Przestępczości) ani innych lewicowych kryminologów wypowiadających się publicznie” – napisał policjant.

Kontynuując swój wpis dalej, opisał, jak wyglądał jego tydzień w pracy.

„No to jedziemy – takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu. Gwałt, gwałt, gwałt ze szczególnym okrucieństwem, wymuszenie, wymuszenie, groźby karalne, użycie przemocy w stosunku do funkcjonariusza policji, groźby w stosunku do funkcjonariusza policji, narkotyki, usiłowanie morderstwa, znów gwałt, znów wymuszenia i napaść.

Podejrzani; Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, i znów… i Christoffer… co? Naprawdę? Tak, jedno szwedzkie imię przewinęło się na marginesie sprawy narkotykowej, Mohammed, Mahmod Ali i tak dalej.

Reprezentowane kraje: Irak, Irak, Turcja, Syria, Afganistan, Somalia, Somalia, znowu Syria, Somalia, nieznany kraj pochodzenia, nieznany kraj pochodzenia, Szwecja. Nie znamy pochodzenia połowy podejrzanych, ponieważ nie mają żadnych ważnych dokumentów i w związku z tym najczęściej kłamią w kwestii swojego pochodzenia i tożsamości. Tak to wygląda teraz i przez ostatnie 10-15 lat” – opisał Peter Springare.

Lokalna gazeta „Nerikes Allehanda” zarzuciła policjantowi „mowę nienawiści i nietolerancję”, jednak część społeczeństwa solidaryzuje się z Peterem, który odważył się napisać prawdę mimo poprawności politycznej. Na Facebooku powstała specjalna grupa „Stå Upp För Peter Springare” zwolenników policjanta. W czasie pisania tego artykułu dołączyło do niej ponad 21 tys. osób.

 

Źródła: na.se / friatider.se / NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(45 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 06 luty 2017 19:34
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Szwedzki policjant odważył się napisać prawdę. Wywołało to burzę w społeczeństwie