Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Burmistrz Ankary ostrzega, że w Turcji może wystąpić silne, sztucznie wywołane trzęsienie ziemi
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 13 luty 2017 08:07 Autor: admin

Burmistrz Ankary ostrzega, że w Turcji może wystąpić silne, sztucznie wywołane trzęsienie ziemi

instalacje HAARP na Alasce instalacje HAARP na Alasce foto: Wikimedia Commons/CC

W lipcu 2016 roku, w Turcji odbył się nieudany zamach stanu. Burmistrz Ankary, Melih Gokcek, ostrzegł kilka dni temu, że "zewnętrzne siły" mogą teraz dokonać ekonomicznego przewrotu, wykorzystując technologię, która pozwala generować sztuczne trzęsienia ziemi.

Przynajmniej nieoficjalnie mówi się o istnieniu urządzenia, które potrafi wywoływać sztuczne wstrząsy. W tym kontekście najczęściej przypomina się o istnieniu instalacji HAARP, która znajduje się na Alasce. Stany Zjednoczone były już wielokrotnie oskarżane o manipulowanie pogodą, wywoływanie sztucznych powodzi czy sztucznych trzęsień ziemi.

Na początku tego tygodnia, w zachodniej części tureckiej prowincji Çanakkale wystąpiły dwa wstrząsy o magnitudzie 5,3 i 5,2, o czym powiadomił tamtejszy Urząd ds. Katastrof i Zarządzania Kryzysowego. Wtedy burmistrz Ankary, Melih Gokcek stwierdził, że trzęsienia ziemi mogły zostać wywołane sztucznie, po czym przypomniał o amerykańskiej instalacji HAARP.

Polityk ostrzegł, że ktoś może próbować wywołać trzęsienie ziemi w pobliżu Stambułu aby doprowadzić do kryzysu i ekonomicznego przewrotu. A skoro mówi o HAARP'ie, burmistrz Ankary może wskazywać na Stany Zjednoczone. Turcja położona jest w niekorzystnym miejscu pod względem tektonicznym. Najpotężniejszy wstrząs w tym kraju miał miejsce w 1999 roku - trzęsienie o sile 7,6 stopnia w skali Richtera doprowadziło do śmierci ponad 17 tysięcy osób a prawie 250 tysięcy budynków zostało zniszczonych.

W 2010 roku, ówczesny prezydent Wenezueli Hugo Chavez oświadczył, że to Stany Zjednoczone wywołały potężne trzęsienie ziemi w Haiti, tym samym przyczyniając się do ogromnej katastrofy, która kompletnie zniszczyła ten kraj. Sporo mówi się o tajemniczej instalacji HAARP, która potrafi podobno zmieniać pogodę, powodować powodzie lub suszę w dowolnym miejscu na świecie, a także wywoływać wstrząsy sejsmiczne. Oczywiście, dla wielu jest to tylko teoria spiskowa, ponieważ nie ma żadnych dowodów na to, że HAARP może być bronią klimatyczną i tektoniczną.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 13 luty 2017 08:44
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Burmistrz Ankary ostrzega, że w Turcji może wystąpić silne, sztucznie wywołane trzęsienie ziemi