Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Trump nokautuje media
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 18 luty 2017 15:05 Napisał

Trump nokautuje media

Najwyższy czas, żeby i polski rząd zaczął lekceważyć (nie olewać a właśnie lekceważyć) sabotujące i spiskujące przeciwko niemu media. Trzeba też przestać zwracać uwagę na totalnie oszołomionych.

Należy zastosować taktykę Trumpa, który jednego dnia zrównał  z ziemią lewackie media, a następnego zorganizował fascynujące spotkanie w fabryce Boeinga i wygłosił przemówienie do swoich zwolenników.

Tak trzeba robić. Dbać o przyjaciół, a wrogów trzymać na dystans bo oni i tak swego zdania nie zmienią i wykorzystają każdą okazję aby władzy przyłożyć, a gdy takiej okazji nie ma to ją stworzą tak jak 16 grudnia.

Trumpowi lewactwo już od dawna przykleja gębę ruskiego agenta, a ostatnio wywołano aferę Flynta, który niczego złego nie uczynił, wyleciał jednak z pracy. Ale wyleciał tylko dlatego że skłamał swojemu zwierzchnikowi wiceprezydentowi Pence. Kłamał też wobec FBI, choć mógł zachować się jak sędziowie i prokuratorzy z Gdańska hołubiący Amber Gold i mówić - 'nie pamiętam".

https://youtu.be/N2I-62kCGk0

Aferę stworzyły neolewackie media, którym materiałów dostarczyły krety Obamy ukryte jeszcze w strukturach administracji, gdyż demonkraci przedłużają proces mianowania kolejnych członków gabinetu.

Po niekończących się atakach ze strony alt-lewicowych mediów propagandowych Prezydent Trump wrócił do walki w stylu jaki widzieliśmy podczas kampanii wyborczej. Zrobił to w wielkim stylu, uderzając bezpośrednio w prasę stawiając ją do narożnika.

Podczas długiej konferencji prasowej odwrócił role i unaocznił Amerykanom, że media prowadzą nieuczciwą kampanię aby go zniszczyć, co jest z gruntu nieuczciwe. 

Trump wykorzystał okazję, gdyż konferencja miała służyć przedstawieniu nowego kandydata na sekretarza Departamentu Pracy - Alexandra Acosta.

Ale Trump przemawiając na żywo w telewizji, poszedł dalej i przejechał po mediach jak walec, rozpowszechnił swój przekaz. Złapał media w wykroku.

I'm making this presentation directly to the American people with the media present,” Trump said, “because many of our nation's reporters and folks will not tell you the truth and will not treat the wonderful people of our country with the respect that they deserve.

Dokonuję tej prezentacji bezpośrednio do Amerykanów w obecności mediów, "powiedziałTrump" ponieważ wielu krajowych dziennikarzy i innych, nie powiedziałoby naszemu narodowi prawdy i nie potraktowałoby wspaniałych ludzi w naszym kraju z szacunkiem, na jaki zasługuja.

Dalej też było na ostro wobec stronniczych alt-lewackich mediów propagandowych, zebranych w East Room w Białym Domu. Prezydent Trump, był wyraźnie zły po tym jak media użyły nielegalnych wycieków, przy użyciu których lewactwo oskarża członków jego zespołu o podejrzane kontakty z Rosją.

"Będę szczery, bo dotykało mnie to raz więcej raz mniej całe moje życie, ale nigdy nie widziałem mediów bardziej niż nieuczciwe, szczerze mówiąc, mediów tak upolitycznionych" powiedział Trump. "Myślę że media finansowe są znacznie lepsze, o wiele bardziej szczere."
Media zarzucają Trumpowi, że w jego administracji panuje chaos (zauważyliście że podobną retorykę stosują finansowane przez te same kręgi media w Polsce?).

Dlatego Prezydent Trump mówił o katastrofie jaką odziedziczył od prezydenta Obamy i podkreślał postęp jakiego dokonał w celu rozwiązania problemów narodu - a co światowa prasa świadomie ignoruje.

https://youtu.be/Oh941hI7PpM

"Odziedziczyłem bałagan" - powiedział Trump. "Kompletny bałagan. W kraju i za granicą, bałagan. Widzicie co się działo - przemysł opuścił nasz kraj, niskie płace, masa niestabilności. Mamy zamiar zająć się tym wszystkim. Chcę tylko poinformować, przypomnieć że odziedziczyłem bałagan.

Trump przypomniał i udowodnił że dotrzymuje obietnic wyborczych, o których poprzednie rządy zapomniały w dzień po wyborach.

To było historyczne uderzenie w alt-lewackich propagandystów. Był to orzeźwiający widok, gdy widziało się przywódcę kraju który walczy z wszystkimi przejawami nieuczciwości i oszczerstw prezentując prawdziwy obraz kraju.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(23 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 18 luty 2017 17:52