Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Szwecja przywraca pobór do wojska. Nie lepiej wypożyczyć Breivika?
Kategoria: Wiadomości   Niedziela, 05 marzec 2017 13:35 Napisał

Szwecja przywraca pobór do wojska. Nie lepiej wypożyczyć Breivika?

Szwecja ogłosiła, że przywróci obowiązkową służbę wojskową rozpoczynając od lata tego roku w odpowiedzi na globalne wyzwania związane z bezpieczeństwem, w tym zagrożenia ze strony Rosji.

Widocznie potop tym razem zalał Szwedom rozum skoro widzą tylko ewentualne zagrożenie ze strony Rosji, a nie widzą że już sa okupowani przez Islamistów którzy prowadzą z nimi wojnę.

W ciągu ostatnich 10 dni na terytorium Szwecji wydarzyło się 10 poważnych ataków terrorystycznych. Nie zauważyli?

"Rząd chce bardziej stabilnego systemu uzupełnienia armii i w ten sposób zwiększyć swój potencjał wojskowy, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa państwa się zmieniła",  powiedział szwedzki minister obrony Peter Hultqvist. 

image

Ale  czy szwedzkie feministki mogą stanowić jakąś poważną przeciwwagę? Nie lepiej wypożyczyć od sąsiadów pana Breivika, zapewnić mu komfortowe warunki zamieszkania i leciutko dozbroić?  image

Ten gostek jest chyba bardziej wydajny niż cała szwedzka armia sodomitów.

Szwedzki rząd mniejszościowy przygotował projekt ustawy która przywraca pobór  dla wszystkich Szwedów urodzonych po roku 1999. Służba trwać będzie 11 miesięcy. Uchwalenie ustawy wymaga porozumienia lewicowego (a jakże rządu) z centroprawicową opozycją.

Oczekuje się że 13000 młodych Szwedów pójdzie w kamasze od 1 lipca, ale tylko 4000 z nich, 18-latków obojga płci, zostanie powołane  na podstawie osobistych motywacji i umiejętności. Armia pajaców? Ciekawe ilu islamskich terrorystów zostanie do armii wcielonych, doszkolonych, dozbrojonych i po roku wysłanych na szwedzkie ulice? image

Szwecja nie jest członkiem NATO, ale w 1994 roku podpisała partnerstwo dla Pokoju - porozumienie o współpracy wojskowej między NATO a państwami trzecimi.

Czy jest zagrożona przez Rosję? Może i tak, ale to jej fiński sąsiad ma z Rosją granicę o długości 1.340km. image

Finlandia i Szwecja są jedynymi krajami z rejonu bałtyckiego, które nie są w NATO ale zintensyfikowały współpracę wojskową z USA, do czego doszło w następstwie obaw po zwiększonej aktywności wojskowej Rosji w Europie północnej.

Finlandia oskarżyła Moskwę o naruszenie jej przestrzeni powietrznej, gdy dwa rosyjskie myśliwce przeleciały dwukrotnie w rejonie  nadmorskiej miejscowości Porvoo. Incydent zaalarmował również Szwecję.

Rosja ostrzegła Szwecję i Finlandię przed wstąpieniem do NATO, co było przedmiotem dyskusji w obu krajach.

Wielka Armia Szwedzka liczy: 20.050 żołnierzy, 21.500 gwardzistów narodowych i 10.250 rezerwistów. W Szwecji mieszka już ponad 600 tys. Muzułmanów czyli ponad 6% populacji.

Czemu Szwedzi nie mają odwagi przyznać że potrzebują armii aby zwalczyć efekty własnej politycznej głupoty?

image

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 05 marzec 2017 14:34
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Szwecja przywraca pobór do wojska. Nie lepiej wypożyczyć Breivika?