Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Trwają walki imigranckich gangów w Sztokholmie. Policja nie daje już rady
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 10 marzec 2017 00:03 Autor: admin

Trwają walki imigranckich gangów w Sztokholmie. Policja nie daje już rady

zdjęcie poglądowe zdjęcie poglądowe

Policja w Sztokholmie zaapelowała do władz o wsparcie. Na przedmieściach miasta trwają wojny gangów, brakuje policjantów w dzielnicach zdominowanych przez imigrantów.

W środę wieczorem w zamieszkanej w większości przez imigrantów dzielnicy Kista nieznani sprawcy z bliskiej odległości postrzelili śmiertelnie w głowę przywódcę jednego z gangów. Wojna trwa o wpływy na rynku handlu narkotykami.

Obecnie toczy się 47 śledztw w sprawie morderstw oraz 57 w związku z usiłowaniem zabójstwa. „Jeśli nie otrzymamy kolejnych środków, nie będziemy w stanie kontrolować tych zdarzeń” – mówił na konferencji Gunnar Appelgren ze sztokholmskiej policji.

Problemem nie są imigranci, tylko „łatwy dostęp do broni”

Gunnar Appelgren mówiąc o dużej skali morderstw nie wspomniał nic o imigrantach, jego zdaniem problem wynika wyłącznie z łatwego dostępu do broni.

Z drugiej jednak strony policja w stolicy Szwecji apeluje do władz o dodatkowe etaty w najbardziej „wrażliwych” rejonach miasta, gdzie skala przestępstw jest największa. Zaliczono tutaj głównie dzielnice zdominowane przez imigrantów: Rinkeby, Tensta, Husby, Ronna, Geneta, Lina oraz Botkyrka.

 

Źródło: NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 10 marzec 2017 15:49
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Trwają walki imigranckich gangów w Sztokholmie. Policja nie daje już rady