Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ambasador UE w Nigerii: Starzejąca się Europa potrzebuje imigrantów afrykańskich
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 11 marzec 2017 12:48 Autor: admin

Ambasador UE w Nigerii: Starzejąca się Europa potrzebuje imigrantów afrykańskich

Arrion, który stoi na czele delegacji UE w Nigerii, stwierdził, że w 2016 roku więcej dzieci urodziło się w Nigerii niż w całej Unii Europejskiej. Zaznaczył jednak, że migracja z Afryki do Europy musi być odpowiednio regulowana - informuje ndie.pl.

Michel Arrion podobnie wypowiedział się już w 2015 roku podczas konferencji na temat polityki migracyjnej w Nigerii. Wówczas przekonywał, że Unia Europejska zadowolona jest z migracji, ponieważ kontynent potrzebuje „świeżej krwi”. Według ambasadora imigracja „zwiększa przepływ czynników produkcji, zwłaszcza siły roboczej”. „Migracja jest dobra, o ile jest zgodna z prawem” – przekonywał.

Podobne stanowisko wygłasza unijny komisarz spraw wewnętrznych i migracji Dimitris Awramopulos. W wywiadzie udzielonym szwajcarskiemu dziennikowi „Tribune de Genève” przyznał, że Europa w najbliższych latach będzie potrzebować dodatkowych 6 milionów imigrantów.

breitbart.com / tdg.ch / NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 11 marzec 2017 14:56
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ambasador UE w Nigerii: Starzejąca się Europa potrzebuje imigrantów afrykańskich