Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Hipokryci z UNICEF chcą ratować dzieci a popierają aborcję
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 17 marzec 2017 12:56 Napisał

Hipokryci z UNICEF chcą ratować dzieci a popierają aborcję

Właśnie do moich drzwi zadzwonił człowiek wyglądający na wolontariusza Unicefu. Miał kamizelkę, teczkę, identyfikator... chciał mnie o czymś informować. Zastrzegał, że nie przyszedł zbierać pieniędzy, ale nie powiedział też że mi je przyniósł.

Zapytał czy słyszałem o UNICEF. Skłamałem i powiedziałem że nic o nich nie wiem i dziękuję bardzo za fatygę, ale w ogóle mnie ta globalistyczna przybudówka neokomunistycznego, libertyńskiego ONZ nie interesuje.

Pewnie przyszedł prawić mi łzawe bajeczki o głodujących dzieciach w krajach gdzie armia i "partyzanci" uzbrojeni po żeby, ubrani w nowiutkie mundurki mordują się na co dzień. I tam trzeba zadbać o to aby w przyszłości było komu do siebie strzelać.

"Nyamule, którą widzisz na zdjęciu, cierpi na skrajne niedożywienie. Mama dziewczynki bardzo boi się o życie swojej ukochanej córeczki. W Afryce takich dzieci, jak Nyamule jest nawet 1,4 miliona! Ich stan jest krytyczny. Aby je uratować, potrzebujemy Twojego stałego wsparcia."

Tak właśnie libertyni z ONZ chcą wzbudzić we mnie wyrzuty sumienia za sytuację z którą nie mam absolutnie nic wspólnego.

I kto to robi?

Jak myślicie ilu darmozjadów jest zatrudnionych w takim biurze i w dziesiątkach podobnych na całym świecie? Ile głodnych dzieci można za te pieniądze odziać, napoić i nakarmić?

I jak myślicie ilu z nich ze swoich zarobków daje dotacje na ratowanie dzieci?

Chce ktoś powiedzieć ze jestem bez serca. Owszem mam - chore, bo chore ale mam. Mat też, na szczęście (zdrowy) rozsądek dlatego nie daję ani grosza na żadną pasożytniczą organizację.

W Nigerii 120 tysiącom dorosłych Nigeryjczyków i 400 tys. dzieci grozi śmierć głodowa, a 11 mln cierpi na chroniczne niedożywienie. Wszystkiemu jest winien Boko Haram.

I co? Czy "ratujący" od śmierci głodowej muszą żyć w takich luksusach? Ten kraj wydaje rocznie ponad 2 miliardy$ na wojsko.

Nigeria jest 12 największym producentem ropy naftowej na świecie i 8. co do wielkości eksporterem i ma 10. największe potwierdzone zasoby ropy naftowej.

I ja mam do tego dopłacać?

To tylko jeden przykład.

Ale wróćmy do hipokrytów z UNICEF, którzy tak martwią się o dzieci.

UNICEF: ciąża gorsza od choroby

To widocznie dlatego UNICEF i WHO promują „aborcję terapeutyczną”.

Dla UNICEF aborcja to nie przemoc.

Catholic News Agency (CNA) Fundusz Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom stwierdza - UNICEF, potajemnie wspiera aborcję.

Jak twierdzi agencja, Organizacja Narodów Zjednoczonych wielokrotnie zaprzeczała wspieraniu aborcji. W rzeczywistości agencje ONZ w różnym stopniu od dawna wspierają aborcję. Watykan wycofał się w 2001 roku ze współpracy z UNICEF-em w związku z faktami promowania aborcji przez tę agendę ONZ.

UNICEF jest głównym sponsorem południowoafrykańskiej organizacji Miłość Życia (LoveLife), promującej w otwarty sposób aborcję wśród nieletnich. Na stronach internetowych tej organizacji znajdują się hasła mówiące, że "nieletni nie powinni prosić nikogo o zgodę w sprawie aborcji", która jest tylko "delikatnym zabiegiem medycznym". Znajdują się tam też określenia popierające "wolny seks" i homoseksualizm wśród niepełnoletnich.

ONZ żąda wprowadzania polityki antyrodzinnej

Amerykańskie media 19 lutego 2016 roku poinformowały, że przywódca ONZ, w imieniu wszystkich krajów świata, proklamował politykę antyrodzinną i zniszczenie człowieka w łonie matki dwoma najważniejszymi kierunkami rozwoju posthumanizmu na najbliższe 15 lat. Media informują, że wcześniej liczne kraje świata występowały przeciwko ideologii antyrodzinnej jako głównemu nurtowi, jednakże przywódca ONZ, nie licząc się z opinią krajów o tradycyjnej moralności, proklamował aborcję i politykę antyrodzinną jako priorytety ONZ. Media wskazują, że wszystkich opornych, wobec zatwierdzonej przez ONZ polityki, mogą spotkać sankcje.

W siedzibie ONZ miała miejsce prezentacja 6 znaczków pocztowych, które będą oficjalnymi znaczkami ONZ. Na sześciu obrazkach przedstawione są orgie zboczeńców. Projekt opracowano od samego początku z myślą o zrównaniu w prawach ideologów antyrodziny, a następnie zastąpienie, rzekomo, „wymierających” tradycyjnych wartości rytuałami antyrodziny.

I ja mam ich popierać i wspierać? Nigdy! Przenigdy.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 17 marzec 2017 23:22
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Hipokryci z UNICEF chcą ratować dzieci a popierają aborcję