Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Trump mówi tniemy o 50% - teraz dotacje dla ONZ
Kategoria: Wiadomości   Środa, 15 marzec 2017 17:22 Napisał

Trump mówi tniemy o 50% - teraz dotacje dla ONZ

Trump całe swe życie uczył się szanować pieniądze. Już jako dziecko w niedzielę jeździł z ojcem i bratem na budowę i zbierali gwoździe - te pogubione i te które dały się wyprostować i ponownie użyć.

Gdy został Prezydentem zaczął wprowadzać oszczędności. Bogaci potrafią i chcą oszczędzać. Miliarder Gates też strzyże się u fryzjera za 9 $, miliarder Buffet sam prowadzi swój samochód i mieszka w starym mieszkaniu. Trump najpierw aby ograniczyć rozrost biurokracji zatrzymał zatrudnianie na wakatach, a teraz ogłosił redukcję zatrudnienia w administracji.

PS. Kiedy zaczynałem pracę w administracji w Polsce w latach 70-tych było 180 tys. urzędników. Teraz przy komputeryzacji, która miała uprościć pracę w biurach i dać oszczędności jest już 4 razy tyle darmozjadów.

Przyszła kolej na dalsze oszczędności, których Trump szuka w Departamencie Stanu.

Trump polecił Departamentowi Stanu obcięcie dotacji na fundusze ONZ o połowę...

Prezydent Donald Trump polecił Departamentowi Stanu obciąć jego 10-cio miliardowy budżet na finansowanie programów ONZ aż o 50 procent.

Ten ruch jest bezprecedensowym sygnałem od dotychczasowej polityki finansowania wrogiej dla USA działalności ONZ. Cięciom poddane będą dotacje na operację międzynarodowe: tzw. "działania pokojowe" z których ONZ finansuje rewolucje i "wiosny", akcje dostarczania szczepionek dla dzieci, szczepionek które faktycznie są dla nich szkodliwie, nieuczciwe monitorowanie programów broni nuklearnej, co pozwoliło na jej budowę w Korei Północnej i w Iranie, promowanie rozmów pokojowych od Syrii do Jemenu - czyli tam gdzie dzięki wsparciu ONZ wywołano wojny. "Stany Zjednoczone przekazują około 2,5 mld$ rocznie tylko na "fundusz pokojowy."

Stany Zjednoczone opłacają ponad 22 procent z 2,5 miliardowego budżetu administracyjnego ONZ., w tym pieniądze "na walkę ze  zmianami klimatu". Obecnie USA dążą do wyeliminowania finansowania niektórych agencji - w tym wpłat na ONZ Population Fund, gdzie  trafia około 35 milionów $ na program planowania rodziny (czytaj aborcję) oraz Framework Convention on Climate Change.

Oczekuje się, że zakres wydatków w Departamencie Stanu USA, Agencji Rozwoju Międzynarodowego (USAID) oraz innych programów pomocy zagranicznej, w tym  budżet dla ONZ ulegnie zmniejszeniu o 37%.

Agencja d/s uchodźców ONZ (UNHCR), prawie 40 procent swojego budżetu otrzymuje ze Stanów Zjednoczonych.

A teraz pytanie podstawowe:

Kto potrafi wymienić choć jedną, jedyną korzyść z działalności ONZ?

ONZ straszy że jeśli USA "nie będą honorować swoich zobowiązań finansowych na zasilanie budżetu ONZ co oni uważają że jest to obowiązkowe, Stany Zjednoczone mogą stracić swoje prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu". To bezczelność.

Gryzipiórki globalizmu powinni się raczej martwić, że zostaną deportowani np. do Szwecji lub któregoś kraju muzułmańskiego, czyli tam gdzie realizowane są ich ideologie. Przejdą pod ochronę terrorystów, których faktycznie wspierają zamiast zwalczać.

A finansować ich może Soros.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 15 marzec 2017 18:37
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Trump mówi tniemy o 50% - teraz dotacje dla ONZ