Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Biskup skrytykował LGBT. Niemiecka lewica pozwała go do sądu
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 17 kwiecień 2017 19:49 Autor: admin

Biskup skrytykował LGBT. Niemiecka lewica pozwała go do sądu

Według lewicowych polityków biskup obraził środowisko LGTB, czyli homoseksualistów, osoby biseksualne oraz transgenderyczne, określając je mianem „osób z zaburzeniami”.

Andreas Laun, biskup pomocniczy austriackiego Salzburga, opublikował za pośrednictwem Kath.net list pasterski, w którym określił homoseksualistów mianem „mężczyzn i kobiet z zaburzeniami”. Czterech polityków SPD uznało te słowa za „nienawistne i pogardliwe wobec ludzi wypowiedzi”.

Biskup w liście wskazał również na związek między homoseksualizmem a pedofilią, a ideologię gender porównał z nazistowską nauką o rasach. Biskup podkreślił, że zarówno w wypadku gender, jak i nazistowskiej pseudonauki o rasach, chodzi o nihilistyczne i niszczycielskie cele.

Oburzona niemiecka lewica domaga się od austriackiego wymiaru sprawiedliwości zdecydowanej reakcji i wyciągnięcia konsekwencji wobec biskupa Launa oraz redakcji portalu Kath.net. „W swoich złośliwych wypowiedziach biskup Laun posłużył się słownictwem, które znam tylko ze strony dyktatorów lub islamistów. To niegodne chrześcijanina” – stwierdził deputowany do Bundestagu Karl-Heinz Brunner.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 17 kwiecień 2017 20:37
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Biskup skrytykował LGBT. Niemiecka lewica pozwała go do sądu