Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kiedy ONZ przyzna nagrodę pokojową Hitlerowi....
Kategoria: Wiadomości   Niedziela, 23 kwiecień 2017 18:28 Napisał

Kiedy ONZ przyzna nagrodę pokojową Hitlerowi....

To pytanie nie jest bezpodstawne skoro właśnie lewacki ONZ daje kolejny przykład swego idiotyzmu.

Rada Ekonomiczno-Społeczna ONZ w zeszłym tygodniu przegłosowała decyzję o powołaniu Arabii Saudyjskiej do Komisji ds. Statusu Kobiet. Ten wzorcowy dla feminizmu kraj, swoją czteroletnią kadencję rozpocznie w 2018 r. To widocznie nagroda za wytrwałość w pozbawianiu kobiet tego elementu genitaliów, który daje kobiecie satytsfakcję podczas współżycia z mężczyzną.

United Nations Elects Saudi Arabia to Women’s Rights Commission

Komentarze jakie pojawiły się na świecie są oczywiste:

"Wybieranie Arabii Saudyjskiej do ochrony praw kobiet jest jak mianowanie podpalacza naczelnikiem straży pożarnej, to absurd".

"To tak, jakby nadać tytuł honorowego rabina Adolfowi Hitlerowi."

"To tak jakby wybrać Hussaina Obamę na prezydenta".

"Każda kobieta z Arabii Saudyjskiej musi mieć męskiego opiekuna, który w jej imieniu podejmuje wszystkie krytyczne decyzje, kontrolując życie kobiety od narodzin aż do śmierci. Arabia Saudyjska zakazuje kobietom nawet prowadzenia pojazdów."

Według obserwatorów ONZ, to Stany Zjednoczone (gdzie ostatnio aresztowano dwoje lekarzy za proceder obrzezywania łechtaczki u kobiet), wbrew Chinom zmuszały do przeprowadzenia formalnego głosowania za Arabią.

Głosowanie odbywało się za zamkniętymi drzwiami, co oznacza że nie jest jasne które kraje głosowały za zaszczyceniem jednego z głównych zwolenników praw kobiet. Z kalkulacji matematycznej wynika, że co najmniej pięć państw członkowskich Unii Europejskiej musiało zagłosować za Arabię Saudyjską, aby mogła ona uzyskać miejsce w komisji.

Może to też być nagroda za bezprzykładne poświęcenie, do jakiego doszło w 2015 r., kiedy to Arabia Saudyjska zmieniła wyrok Sądu Najwyższego wydanego na kobietę ze Sri Lanki, skazanej z powodu cudzołóstwa na ukamienowanie, zamieniając egzekucję na trzy lata więzienia.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 23 kwiecień 2017 19:10
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kiedy ONZ przyzna nagrodę pokojową Hitlerowi....