Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Armia LGBT idzie na wojnę z Państwem Islamskim
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 28 lipiec 2017 02:08 Autor: Kaszuszka

Armia LGBT idzie na wojnę z Państwem Islamskim

Aktywiści LGBT stworzyli własne wojska do walki z ugrupowaniem terrorystycznym Państwo Islamskie – podaje amerykańskie pismo „Newsweek”. „Ci geje zabijają faszystów” — głosi napis na widocznym na zdjęciu banerze.
Według informacji czasopisma oddział bojowy nazywa się Powstańcza Armia Wyzwoleńcza Homoseksualistów (The Queer Insurrection and Liberation Army, czyli TQILA) i walczy razem z Międzynarodowymi Rewolucyjnymi Ludowymi Jednostkami Partyzanckimi (IRPGF) wchodzącymi w skład Międzynarodowego Batalionu Wolności (International Freedom Battalion) działającego w Syrii.

„My, Międzynarodowe Rewolucyjne Ludowe Jednostki Partyzanckie (IRPGF), oficjalnie ogłaszamy stworzenie Powstańczej Armii Wyzwoleńczej Homoseksualistów (TQILA)…, która składa się ze zwolenników ruchów LGBT i QI a także tych, którzy walczą z binarnością płciową i promują ideę rewolucji feministycznej oraz szerszej rewolucji płciowej i seksualnej” — czytamy w oświadczeniu ruchu opublikowanym na Twitterze.

Według danych pisma celem TQILA jest walka z „faszyzmem, tyranią i uciskaniem”. Newsweek pisze, że dokładna liczba żołnierzy sformowanych wojsk obecnie nie jest znana. Przedstawiciel TQILA Heval Rojhilat podkreślił, że oddziały już uczestniczą w walkach na terytorium syryjskiej Rakki.

 

 

Źródło: pl.SputnikNews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 28 lipiec 2017 09:26
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Armia LGBT idzie na wojnę z Państwem Islamskim