Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Rosyjski generał wypadł z okna
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 17 czerwiec 2014 14:25 Autor: admin

Rosyjski generał wypadł z okna

Rosyjski generał wypadł z okna foto: Wikimedia Commons/CC
Borys Kolesnikow – generał rosyjskiego MSW wypadł z okna w trakcie przesłuchania. Oficjalna wersja mówi o samobójstwie, jednak żona wojskowego twierdzi, że został on zamordowany.

Jak wynika z informacji serwisu polskatimes.pl, gen. Kolesnikow był przesłuchiwany w związku z zarzutami przekroczenia uprawnień oraz działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, w trakcie przesłuchania, na którym obecny był jego adwokat, wojskowy wyszedł do toalety wraz ze strażnikami. Po pewnym czasie, adwokat został poinformowany, że generał popełnił samobójstwo wyskakując z okna.

W oficjalną wersję wydarzeń nie wierzy żona gen. Kolesnikowa, która twierdzi, że jej mąż został zamordowany.

Generał Borys Kolesnikow, to były wiceminister spraw wewnętrznych ds. walki z korupcją. W lutym 2013 roku został on zatrzymany i oskarżony o przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej, korupcję oraz przekroczenie uprawnień.
 Źródło: niezalezna.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 17 czerwiec 2014 17:17