Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 13 styczeń 2015 08:00 Autor: admin

Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo

We Francji komisarz policji Helric Fredou, który brał udział w śledztwie w sprawie ataku na redakcję francuskiego czasopisma brukowego „Charlie Hebdo”, popełnił samobójstwo.

Informuje się o tym fakcie na portalu telewizji „FRANCE 3″. Jak powiedział przedstawiciel policji, komisarz Fredou zastrzelił się z broni służbowej w swoim gabinecie. Krótko przed swoim samobójstwem komisarz Fredou spotykał się z rodziną jednej z ofiar strzelaniny w redakcji czasopisma. Obecnie prowadzone jest śledztwo.

Komisarz policji uczestniczący w śledztwie w sprawie „Charlie Hebdo” „popełnia samobójstwo” w czasie przygotowywania policyjnego raportu. Francuskie media zadecydowały, albo im nakazano, nie zajmować się tym wypadkiem. Nie warte zainteresowania? Zachodnie media, włącznie ze wszystkimi agencjami informacyjnymi (AP, Reuters, Deutsce Welle, itd.) nie poruszyły tej sprawy. Jedno odosobnione doniesienie w gazecie „Le Parisienne” przedstawia to jako akt samobójczy absolutnie nie związany ze śledztwem w sprawie „Charlie Hebdo”. Policyjne raporty stwierdzają, że to „samobójstwo” było całkowitym zaskoczeniem. Czy oni myślą, że jesteśmy aż tak durni? To nie było samobójstwo. To było morderstwo. Najprawdopodobniej komisarz Helric Fredou zorientował się, że atak terrorystyczny na „Charlie Hebdo” był atakiem pod fałszywą flagą.

Przekład: RX

Źródło: http://3rm.info/main/54031-v-parizhe-zastrelilsya-komissar-policii-rasleduyuschiy-delo-o-charlie-hebdo.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 13 styczeń 2015 09:05
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo