Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ukraińscy nacjonaliści oderżnęli głowę kukły polskiego prezydenta
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 09 marzec 2015 15:17 Autor: admin

Ukraińscy nacjonaliści oderżnęli głowę kukły polskiego prezydenta

Ukraińscy nacjonaliści oderżnęli głowę kukły polskiego prezydenta foto: YouTube/printscreen

W sieci ujawniono nagranie przedstawiające neonazistowskich aktywistów, publicznie odcinających głowę kukle prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Członkowie neonazistowskiego Zgromadzenia Socjal-Narodowego zgromadzeni przed Ambasadą RP w Kijowie dokonali publicznej egzekucji kukły prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Według opisu i słów osoby z nagrania, egzekucja jest „karą śmierci” za wzbudzanie „antyukraińskiej histerii w Polsce”. „Tak będzie z każdym, kto będzie działał przeciwko ukraińskiej nacji i jedności narodowej” – powiedział lider akcji. Odciętą „głowę” z czerwonymi wstęgami symbolizującymi strugi krwi okazano zgromadzonym, po czym wrzucono za ogrodzenie ambasady. „To dla naszych polskich braci!”. Wzniesiono również banderowski okrzyk „Chwała Nacji! Śmierć Wrogom!”.

Wbrew dacie publikacji nagrania, pochodzi ono z lipca 2013 roku. W tym czasie odbywały się obchody 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.

Liderem ZNS jest Andrij Biłecki – organizator i dowódca ochotniczego pułku „Azow”. Zarówno jego organizacja, jak i dowodzony przez niego oddział odwołuje się do ideologii i symboliki neonazistowskiej.

youtube.com / Kresy.pl

KOMENTARZ: Banderowska dzicz nie oszczędza w swej niesłabnącej furii nienawiści nawet swych politycznych sprzymienieńców, tak jak ich ojcowie i dziadowie nie oszczędzali sąsiadów brutalnie tnąc im brzuchy i podżynając gardła. Wtedy i teraz czynią to z tym samym banderowskim okrzykiem: „Chwała Nacji! Śmierć Wrogom!”.

 

Źródło: bibula.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)1 komentarz

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 09 marzec 2015 15:31
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ukraińscy nacjonaliści oderżnęli głowę kukły polskiego prezydenta