Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Wśród uchodźców ciągle bojówkarze i terroryści
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 12 październik 2015 17:19 Autor: admin

Wśród uchodźców ciągle bojówkarze i terroryści

„Pierwszy kanał TV” w poniedziałek podczas emisji swojego programu informacyjnego, ustami Jekatieriny Andriejewej, wspomniał o tym, że „w internecie pojawiły się fotografie, które po raz kolejny rodzą pytanie o zaangażowaniu niektórych, rzekomych, uchodźców w organizacjach terrorystyczych”, jednakże samych zdjęć nie pokazano.

Radykałowie to tacy durnie, że wyruszyli do Europy zapomniawszy wyczyścić Facebook. O tym fakcie mówił dziennikarz obywatelski Timofiej Wasiliew.

Według mnie, przeprowadził on bardzo ważną i potrzebną pracę bo pomógł europejskiej służbie bezpieczeństwa. „Ci ludzie uciekają od potworności wojny, od ostrzałów i zniszczeń. W niewyobrażalnych warunkach przebywają oni Morze Śródziemne, przekradają się przez granice i ciągną do swojego nowego domu. Tyle tylko, że niewygodne ilustracje ze swojego przeszłego życia nie wszyscy nadążają usuwać” – ironizuje Wasiliew.

Ażeby przemienić się z dżihadystów w bezbronnych uchodźców i porządnych europejskch mieszkańców, byli bojówkarze zamieniają maskujący mundur na dżinsy i modne kurtki a także golą brody. Niektórzy nawet smarują włosy żelem i przyjmują romantyczny wygląd.

Nie mogę tylko zrozumieć jak udało mu się zidentyfikować ludzi na fotografiach. Ale jednakże dokonał on tego. Super, nawiasem mówiąc. Po uderzeniach rosyjskiego lotnictwa terroryści masowo uciekają z Syrii. Przyjmuj nowych uchodźców Europo!

 

Za: http://rovego.livejournal.com/5615481.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 12 październik 2015 18:18
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Wśród uchodźców ciągle bojówkarze i terroryści