Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Francuskie i niemieckie służby wywiadowcze wiedziały o nadchodzących atakach w Paryżu miesiąc temu
Kategoria: Wiadomości   Niedziela, 15 listopad 2015 12:09 Autor: admin

Francuskie i niemieckie służby wywiadowcze wiedziały o nadchodzących atakach w Paryżu miesiąc temu

Paryż, Francja- Narodowy stan wyjątkowy został ogłoszony w całej Francji po przynajmniej sześciu skoordynowanych atakach rozegranych w Paryżu, które zabiły co najmniej 120 osób i raniły szacowane na 200 innych.

Zaskakująca informacja właśnie wypłynęła, która wskazuje na to, że Francuska Policja Narodowa spotkały się tygodnie temu z niemiecką policją federalną BKA i niemieckim federalną służbą wywiadowczą BND, aby przedyskutować nadchodzące, wcześniej zaplanowane ataki terrorystyczne w Paryżu.

Zgodnie raportem SOFREP:

„Cele przemysłowe zostały już zbadane przez podejrzanych terrorystów we Francji, w jednym z obiektów została znaleziona bomba, której detonacja się nie powiodła. Podłożone ładunki wybuchowe były tymi skradzionymi z mało opisanej kradzieży z francuskiej zbrojowni militarnej miesiące temu. Francuska i niemiecka policja federalna i służby wywiadowcze mocno wierzyli w tym czasie, że terroryści obierali na cel łagodnych celów w Paryżu i że było to „kwestią kiedy, nie czy”. Jedynym punktem sporu wewnątrz francuskich służb obronnych było to, czy cel będzie łagodny (cywile) czy trudny (wojsko, rząd, przemysł) w naturze.”

Atak w stylu Mumbai uderzył w łagodne cele w całym Paryżu w skoordynowanych atakach z użyciem materiałów wybuchowych i półautomatycznych karabinów.

tweet Sky News, 14.listopada 2015:

David Cameron: „Musimy być przygotowani na znaczną liczbę brytyjskich ofiar”

Francja, już z wysokim alarmem terrorystycznym ze względu na nadchodzącą konferencję dotyczącą globalnego klimatu w Paryżu, rozmieściła 1500 francuskich wojskowych na paryskich ulicach i cały personel policyjny ma anulowane wolne.

Zgodnie z agencją Reuters:

„Ratusz Paryża oficjalnie wypowiedział się, że czterech strzelców systematyczne mordowało co najmniej 87 młodych ludzi biorących udział w koncercie w hali muzycznej Bataclan. Anty terrorystyczni komandosi w końcu przypuścili szturm na budynek. Strzelcy odpalili ładunki wybuchowe w pasach i tuziny zszokowanych ocalałych się uratowało.

Jakieś 40 osób więcej zostało zabite w pięciu innych atakach w rejonie Paryża, powiedział urzędnik ratusza, włączając oczywisty podwójny atak samobójczy z użyciem bomb na zewnątrz stadionu narodowego, gdzie Hollande i minister spraw zagranicznych Niemiec oglądali towarzyski międzynarodowy mecz piłki nożnej. Jakieś200 osób zostało ranione.”

Rzecznik Prokuratora Paryża Francois Molinsa powiedział, że ośmiu napastników również zginęło, jeden zastrzelony przez policję, podczas gdy siedmiu pozostałych wysadziło się w powietrze ładunkami wybuchowymi w różnych lokalizacjach.

„To była rzeź w tej sali koncertowej”, dziennikarz- wolny strzelec John Laurenson powiedział z Paryża dla stacji Al Jazeera. Amerykańska grupa, Eagles of Death Metal wykonywała koncert na miejscu, kiedy zostało ono zaatakowane.

Odnotowano wybuch dużego pożaru w dzikim obozowisku dla uchodźców niedaleko portu w Callais, w którym szacuje się, że przebywa 7000 syryjskich i północnoafrykańskich uchodźców, w następstwie ataku terrorystycznego w Paryżu. Nie jest wiadome w tym momencie, czy był on częścią skoordynowanego ataku terrorystycznego czy ksenofobiczną, anty-imigrancką reakcją na ataki.

tweet osoby prywatnej yousuf_m82:

„Jestem muzułmaninem Nie jestem terrorystą, Koran uczy mnie kochać każdego wokół mnie”

Po tym jak obiekt wojskowy w południowo-wschodniej Francji został obrabowany z blisko dwustu detonatorów, czterdziestu granatów i „sterty” plastiku (materiału wybuchowego) w lipcu, władze francuskiego wywiadu były w pełni świadome, że nie była to zwykła kradzież, ale coś znacznie bardziej złowieszczego.

To, co jest łatwo rozpoznawalne w tym momencie to to, że władze francuskie miały wcześniej ostrzeżenie o nadchodzących atakach w Paryżu i były zupełnie niezdolne do zapobieżenia katastrofie.

Przy obecnym wszechobecnym globalnym aparacie szpiegowania wydaje się to niemalże niemożliwe skoordynować taki atak na wielką skalę, z tak wieloma jednostkami zaangażowanymi, bez alarmowania władz wywiadowczych. Jeżeli całe wewnętrzne szpiegowanie mające miejsce ma właściwie chronić ludzi przed terroryzmem, jak rządy na całym globie twierdzą, dlaczego państwa nie mogą powstrzymać tego typu ataków?

Opinia publiczna nieustannie jest zalewana propagandą rządową, aby wierzyć, że powszechna inwigilacja jest konieczna do udaremniania ataków terrorystycznych, lecz zapisy wydają się wskazywać na coś zupełnie przeciwnego. Jeśli to przypadek, to może powinniśmy rozważyć możliwość, że te programy inwigilacyjne nie są przeznaczone do chronienia nas, ale są po prostu kolejnymi środkami kontroli.

Jay Syrmopoulos, 14. listopada 2015

Źródło: http://thefreethoughtproject.com/breaking-french-german-intelligence-services-knew-paris-attack-coming-month-prior/

Tłum. Work Buy Consume Die

 

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 15 listopad 2015 13:23
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Francuskie i niemieckie służby wywiadowcze wiedziały o nadchodzących atakach w Paryżu miesiąc temu