Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Lecą głowy, świńskie głowy, na meczety
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 08 grudzień 2015 18:50 Napisał

Lecą głowy, świńskie głowy, na meczety

Płacz i zgrzytanie zębów rozlewa się na świat cały. Władze badają incydent w meczecie Filadelfii gdzie po modlitwie porannej w poniedziałek odkryto na schodach odciętą głowę świni.

Rzecznik meczetu nazwał to "nienawiścią motywowanym aktem". Wieprzowina jest uważana jako nie halal, lub żywnością, która nie jest prawnie usankcjonowana w religii islamskiej".

"To tylko głowa świni - to nie jest wielka sprawa, ale ma być sygnałem", powiedział rzecznik meczetu i dyrektor Arab American Development Corp. Marwan Kreidie. "Myślę, że ludzie obawiają się, że jeśli doszło do incydentu z głową świni, coś bardziej gwałtownego może sie zdarzyć w przyszłości."

Kto wie czy zdołają te czyny dorównać wydarzeniom w Paryżu lub choć w San Bernardino.

Wrażliwość islamistów jak wiemy jest niewyobrażalna, tak samo jak wrażliwość libertynów którzy leją łzy nad wyrzuconym świńskim łbem.

A to przecież może być akt nie nienawiści, ale przyjazne zaproszenie do wymiany kulturalnej.

Skoro islamiści rozpełzają się po świecie, by szerzyć swą religię i kulturę, być może przedstawiciel innej kultury podrzucił im okazję zapoznania się ze swoją. To mogą być oczywiście tylko różnice w kulturach. Można założyć, że to jacyś nielegalni Meksykanie próbowali wprowadzić kulturę Bliskiego Wschodu w arcana barbacoa. Świńskie głowy można kupić w każdym tradycyjnym meksykańskim sklepie spożywczym.

Nie ma się co przejmować. Donald Trump postawi mur na granicy, zabroni przyjeżdżać Muslimom, będzie po kłopotach.

A teraz na poważnie.

Tyle szumu o świńską głowę?

Gdzie byli obrońcy świńskich głów gdy spadały głowy chrześcijan?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 09 grudzień 2015 00:32
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Lecą głowy, świńskie głowy, na meczety