Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości "Zabiję cię" – policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 09 styczeń 2016 14:47 Autor: admin

"Zabiję cię" – policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem

"Zabiję cię" – policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem foto: Jasper Goslicki/Wikimedia Commons/CC

Policja w Kolonii w piątek aresztowała kolejnych dwóch imigrantów podejrzanych o udział w molestowaniu kobiet w noc sylwestrową – u zatrzymanych znaleziono nagrania napaści seksualnej oraz karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki – informuje ndie.pl.

W telefonach podejrzanych znajdowały się nagrania napaści seksualnej podczas nocy sylwestrowej. Ponadto funkcjonariusze policji znaleźli karteczki z tłumaczeniem najpotrzebniejszych fraz z arabskiego na niemiecki, m.in: zabiję cię, chcę cię pieprzyć, duże cycki, chcę cię pocałować.

Do tej pory udało się schwytać 31 mężczyzn biorących udział w tym barbarzyńskim akcie. Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych 2/3 z napastników ubiegało się o azyl w Niemczech. Natomiast Der Spiegel donosi, że kilka skradzionych telefonów zostało zlokalizowanych w ośrodku dla tzw. uchodźców w Kolonii.

W Niemczech zaczyna kruszyć się beton poprawności politycznej, a ludzie przestają ufać władzy i sami chcą walczyć z nieproszonymi gośćmi. Niemcy w obawie o bezpieczeństwo kobiet organizują Ochronę Obywatelską.

Grupa liczy już ponad 3300 członków. Chcemy bezpiecznego miasta dla naszych pań – deklarują obywatelscy strażnicy i zapowiadają, że będą patrolować miasto w weekendy i w czasie nadchodzącego karnawału, bo właśnie wtedy ryzyko ataków jest największe.

ndie.pl/DK

 

Źródło: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 09 styczeń 2016 18:09
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości "Zabiję cię" – policjanci z Kolonii znaleźli przy napastnikach kartki z tłumaczeniem