Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości „The New York Times” krytykuje Danię za ograniczenia dla imigrantów!
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 05 luty 2016 07:00 Autor: admin

„The New York Times” krytykuje Danię za ograniczenia dla imigrantów!

„The New York Times” krytykuje najnowsze środki przedsięwzięte przez Duńczyków w celu ograniczenia napływu tzw. uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Amerykańskiej gazecie nie podobają się ograniczenia, jakie spotykają biednych imigrantów w Danii. Jak już pisaliśmy nowy rząd zdecydował na odbieranie osobom ubiegającym się o azyl kosztowności, aby zrównoważyć koszty ich przesiedlenia. Wprowadzono także ograniczenia możliwość łączenia rodzin – przynajmniej przez pierwsze trzy lata pobytu.

Dania zmniejszyła również wydatki socjalne dla uchodźców o 45 proc. i przeprowadziła kampanie w zagranicznych gazetach (m.in w Libii) zniechęcającą uchodźców do przyjazdu do Danii.

„New York Timesa” pisze o „okrucieństwie” jakie spotyka azylantów w Danii. Redakcja radzi nordyckiemu krajowi, by „wyzbył się egoizmu” i nie podważał konwencji Narodów Zjednoczonych z 1951 roku.

Redakcja skrytykowała „panikę,” udzielającą się Europejczykom i Amerykanom w związku z napływem imigrantów i wszelkie próby zahamowania emigracji. „Takie podejście nie może stać się normą.”

nytimes.com/thelocal.dk/pch24.plŹródło: Nie dla islamizacji Europy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 05 luty 2016 07:21
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości „The New York Times” krytykuje Danię za ograniczenia dla imigrantów!