Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Uchodźcy przemycali pasy samobójcy i ładunki wybuchowe do Europy
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 12 luty 2016 10:58 Autor: admin

Uchodźcy przemycali pasy samobójcy i ładunki wybuchowe do Europy

Uchodźcy przemycali pasy samobójcy i ładunki wybuchowe do Europy foto: Wikimedia Commons/CC

Tureccy strażnicy graniczni przejęli wczoraj samochód wypełniony pasami szahida i ładunkami wybuchowymi. Zatrzymano 34 osoby.

Twierdzi się, że ekstremiści wykorzystując poczucie strachu, mogą ukrywać się pośród uchodźców uciekających przed wojną w Syrii. Fakt przejęcia ładunków z pewnością zwiększy niepokój pośród Europejczyków w kwestii możliwości wykorzystywania kryzysu migracyjnego przez dżihadystów, w celu prześlizgnięcia się na Stary Kontynent wraz ze swoimi zabawkami.

Przedstawiciele armii wygłosili, że przejęto od 12 do 15 kg materiałów wybuchowych i 4 pasy. Na południowowschodniej tureckiej granicy zatrzymano grupę 34 osób, w tym 4 mężczyzn, 10 kobiet i 20 dzieci.

Dziesiątki tysięcy Syryjczyków znajduję się od kilku dni na Tureckiej granicy, po tym jak siły Rosyjskie zwiększyły intensywność nalotów na Aleppo i okolicę miasta.

A w tej sytuacji, w piątek Turcja zamknęła swoją granicę i jest skłonna wykorzystać wczorajsze odkrycie ładunków wybuchowych, w celu uzasadnienia wprowadzenia surowszych kontroli.

Organizacja Narodów Zjednoczonych i Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców wezwały Turcję do przyjęcia „wszystkich cywilów, którzy uciekają przed niebezpieczeństwem, oczekujących na ochronę ze strony społeczności międzynarodowej”.

Jednakże na wczorajszej konferencji prasowej premier Ahmet Davutoglu ocenił Radę Bezpieczeństwa ONZ i społeczność międzynarodową jako „obłudnych”, w związku z żądaniami, aby Turcja otworzyła swoje granice, podczas gdy oni „nie kiwną palcem, żeby rozwiązać kryzys syryjski” i powstrzymać rosyjskie bombardowania.

Prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan przyznał, że w celu niesienia pomocy uchodźcom Organizacja Narodów Zjednoczonych przesłała Turcji 455 mln dolarów, jednakże państwo tureckie od 2011 roku wydało na nich 10 miliardów dolarów.Prezydent Erdogan stwierdził również, że Turcja przyjęła już 3 mln Syryjczyków i Irakijczyków. Zapytał się także „ile wy ich przyjęliście?”

W kontekście tej sytuacji należy dodać, że Prezydent Erdogan ostrzegał już Jean-Claude Junckera i Donalda Tuska, że jego kraj mógłby zalać Europę migrantami, jeżeli Unia Europejska nie wpadnie na lepszy pomysł w celu pomocy Turcji w poradzeniu sobie z kryzysem imigracyjnym.

Warto pamiętać, że podczas gdy Erdogan wymawia krajom Europejskim, że Turcja przyjęła do tej pory ok. 3 mln obywateli Syrii i Iraku, to np. w Arabii Saudyjskiej znajduje się ok. 100 tys. klimatyzowanych namiotów, które mogą pomieścić około 3 mln ludzi, a w jakiś sposób stoją puste i to przez większość roku. W dodatku, w tych namiotach można dość komfortowo żyć, mają na wyposażeniu kuchnie i łazienki.

Tłumaczenie i opracowanie: Rafał Szablewski
infowars.com / express.co.ukŹródło: Nie dla islamizacji Europy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)2 komentarzy

 • Link do komentarza Meir Piątek, 12 luty 2016 18:55 napisane przez Meir

  A stosik "świętej Xięgi" swojej ponad wszelkie podejrzenia "religii pokoju" z dosadnie wywiedzionymi racjami mojszymi nad twojszymi pewnie w osobnej reklamówce przemycali...?

 • Link do komentarza Meir Piątek, 12 luty 2016 19:04 napisane przez Meir

  Rozrywkowy naród to i zabawki mają rozrywkowe...Ja bym te zabawki przepuścił wraz z nimi a potem na pustkowie, tam nie je pozakładają - i do zabawy wystąp!!
  Murzynek Ahmed w Londynie mieszka
  Głowę Ci uciąć chce ten koleżka.
  Ostrzy maczetę przez całe ranki
  Czyta z Koranu co lepsze wzmianki
  O tym, co zrobić ma z niewiernymi
  Gdy na ulicy spotka blond w mini.
  A gdy ze szkoły do domu wraca
  bomby buduje, to jego praca
  Aż mama krzyczy: "Ahmed! Łobuzie!"
  Kiedy dynamit chowa w swej bluzie.
  Mama powiada: "Poszukaj żony"
  Ale on w kozy wciąż zapatrzony.
  Lecz mamy miłość wciąż ciągle czysta,
  Bo dobry z niego jest terrorysta.
  Dobrze, że Ahmed z islamistami
  Nie chodzi tutaj do szkoły z nami...

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 12 luty 2016 12:19
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Uchodźcy przemycali pasy samobójcy i ładunki wybuchowe do Europy