Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Jaskrawo widoczne powiązania służb
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 15 luty 2016 12:07 Autor:

Jaskrawo widoczne powiązania służb

W latach 70. prezydent USA Nixon rozpoczął wojnę z narkotykami. Narkotyki to efekt wojny w Wietnamie. W momencie rozpoczęcia wojny w USA liczbę narkomanów oceniano na 500 000, w większości uzależnionych od heroiny. Po 30 latach intensywnej wojny i wydaniu miliardów dolarów z kieszeni podatnika, liczba narkomanów wzrosła do 5 milionów. W handel, od czasów inwazji na Sycylię w 1943 roku, są zaangażowane służby specjalne.

Wiedza i władza CIA była coraz większa w sprawach narkotyków. Jeden z dziennikarzy p. Webb, szczególnie zajmujący się tymi sprawami, w grudniu 2004 roku został znaleziony martwy. Był to podobny zgon do naszych „seryjnych samobójców”, ponieważ dziennikarz miał dwie kule w głowie. P. Sekuła był lepszy, ponieważ miał aż 3 kule i Komenda Główna Policji również uznała to za samobójstwo. Widzimy więc, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Dyrektor CIA, W. Cassey, założył spółkę „Cap City”, która szybciutko wykupiła ABC.

Kontynuując kalendarium akcji CIA:

1971 Haiti PAPA DOC umiera, następcą pozostaje 19-letni syn BABA DOC. Syn ściśle współpracuje z CIA.

1972 Ustawa Case - Zabłocki, która teoretycznie ma zmobilizować CIA do większego przestrzegania prawa. Teoria.

Kambodża, Kongres przegłosował obcięcie tajnych funduszy na akcje w Kambodży

Afera Watergate. Okazuje się, że członkowie zespołu mają szerokie powiązania z CIA. Wszystkie działania są finansowane i organizowane przez CIA.

1973 Chile. CIA morduje Salvatore Allende. Problem zaczął się po nacjonalizacji firm amerykańskich w Chile. Samo ITT oferowało CIA milion dolarów za wykonanie przewrotu. CIA zastępuje Allende gen. Pinochetem. Pinochet. podobnie jak gen. Franko, zapewnia spokój i rozwój kraju.

CIA na wniosek dyrektora Williama Colby, przeprowadza dochodzenie wewnętrzne, dotyczące nielegalnych operacji.

Afera Watergate jest nagłaśniana przez Washington Post, gazetę CIA. Prezydent Nixon zwalnia dyrektora Helmsa i na jego miejsce mianuje Williama Colby.

Afera Jamesa Jesusa Angeltona, szefa kontrwywiadu CIA. Zostaje on zwolniony ze stanowiska. Angelton miał własne zespoły dziennikarzy - agentów. Ludzie ci wykonywali zadania tzw. drażliwe i niebezpieczne. Angelton zniszczył dokumentację tych działań przed aresztowaniem.

Do sponsorów CIA dokoptowała oficjalnie Fundacja Forda, Rockefellera, Carnegie, oraz najbardziej w owych czasach znany miliarder, Richard Mellon Scaife. Podczas II WŚ ojciec Scaifa służył w O SS. R.M. Scaife dał 600 milionów dolarów na walkę z komunizmem, 340 milionów na wojnę idei przeciwko amerykańskiemu liberalizmowi.

1975 Australia, CIA pomaga obalić rząd premiera EDWARDA WHITLMANA. Sprawę załatwia gubernator John Kerry. Gubernator jest człowiekiem z nominacji królowej. Premier jest wybieralnym urzędnikiem. 

Angola, Henry Kissinger rozpoczyna wojnę w Angoli. CIA popiera tzw. lidera opozycji Jonasa Savimbi. Rozpoczyna się wojna Sowietów z USA. Po stronie Sowietów biorą udział zarówno Bułgarzy, Kubańczycy, jak i Polacy, na przykład lekarze z Akademii Medycznej w Gdańsku. Kongres obcina CIA fundusze na wojnę w Angoli w 1976 roku. Pomimo tego, CIA za „własne” pieniądze prowadzi walki do 1984 roku, kiedy to Kongres wznawia finansowanie. W tej bezsensownej wojnie o ropę ginie „tylko” 300 000 Angolczyków.

1976 W. Colby opuszcza Agencję. Jego stanowisko przejmuje George Bush.

1979 Iran, CIA nie „przewidziała” upadku swojej marionetki, szacha, i ujawnienia się tzw. fundamentalistów. Muzułmanie biorą 52 zakładników amerykańskich. W ich uwolnienie zaangażowany jest wywiad polski, stąd szeroka późniejsza współpraca.

Afganistan - Wejście Sowietów do Afganistanu, a z drugiej strony tworzenie Mudżahedinów przez CIA. 10 lat wzajemnych mordów.

Salwador - przewrót tzw. młodych działaczy. CIA sprawnie przywraca starą gwardię. Wojsko tłumi rozruchy.

Nikaragua - Upadek Anastasio Samozy, totumfackiego CIA. Rozpoczynają się wieloletnie działania wojny domowej.

1980 Salwador - Wojna domowa. CIA i Pentagon dostarczają sprzęt wojskowy i instruktorów rządowi Salwadoru. CIA szczególnie dba o szwadrony śmierci, wędrujące od wsi do wsi. Szczególnie znana jest masakra we wsi El Mazote w 1982 roku: zamordowano 1000 mężczyzn, kobiet i dzieci. Do 1992 roku zamordowano przeszło 63 000 Salwadorczyków.

Boliwia - handlarze narkotyków 17 lipca 1980 roku przejmują faktycznie kontrolę nad narodem. 100 % zaopatrzenia rynku USA w narkotyki pochodziło z Boliwii. Całość była pod kontrolą CIA, zarówno politycy, jak i handlarze i szlaki przemytu.

1981 USA rozpoczyna sprzedaż broni do Iranu, Iran Contras Gate. Z zysków zbroi huntę w Salwadorze.

1983 - Honduras, CIA szkoli słynny batalion 316, wykorzystujący techniki tortur opracowane w Instytucji. Co najmniej 184 osoby zostają zamordowane, a kilka tysięcy zamkniętych w więzieniach. Również przemyt narkotyków był pod kontrolą CIA. Kiedy biuro DEA odkryło, że handel idzie przez bazy wojskowe w ilościach dziesiątek ton. Zamknięto biura DEA.

1984 Słynna afera płk Olivera Northa, dotycząca nielegalnie kupowanej i sprzedawanej broni.

1986 kolejna wpadka CIA, samolot przewożący broń rozbija się. Okazało się, że L.Sirver Eugene Hasenfus, jak i dwaj piloci, byli pracownikami CIA.

Iran - Afera Contras wychodzi na jaw. Przesłuchania Kongresu. Okazało się, że wszelkie reformy przygotowane przez Kongres, a dotyczące CIA, były kosmetyczne.

Haiti - koniec dyktatury Baby Doca. Zostaje zesłany na emeryturę na południe Francji. CIA tworzy Narodowe Siły Wywiadu do tłumienia zamieszek.

1989 Panama, USA dokonuje najazdu na Panamę. Manuel Noriega, były współpracownik CIA od 1964 roku, zostaje zdjęty.

1990 Haiti, CIA dokonuje przewrotu, obalając księdza Jeana Bertranda Aristde. Wojsko przejmuje władzę.

I Wojna z Irakiem. Saddam Hussain był wytworem CIA. Podczas wojny z Irakiem od 1980 roku CIA stworzyło i wyszkoliło wojska Hussaina. Niestety, z terenu Kuwejtu amerykańska firma zaczęła podkradać ropę z pól Iraku. Hussain, pewny poparcia i po uzyskaniu zgody Ambasadora USA, zaatakował Kuwejt. Doprowadziło to do tzw. Pustynnej Burzy. Okazało się, że właściciele ropy, powiązani z City of London, mieli więcej do powiedzenia, aniżeli ambasador USA.

Upadek Sowietów. Dobry Gorbaczow przekazuje władzę Jelcynowi, a ten podarowuje CIA całe archiwa GRU. Mieszczą się one obecnie w Nowym Jorku. Ten wspaniały dar, szczególnie dotyczący danych wywiadu z Afganistanu, pozwala Gorbaczowowi zamieszkać w bazie Marynarki Wojennej w Kalifornii. Dodatkowo p. Jelcyn oddaje w dzierżawę na 99 lat większą część Jakucji, ze słynnymi złożami diamentów, firmie Beer. W ten sposób Oppeheimer jest właścicielem 98 % światowej produkcji diamentów. Beer to firma założona przez niemieckiego geologa przed 100 laty.

Wychodzą coraz to nowe dane, dotyczące szpiegostwa gospodarczego, prowadzonego przez CIA.

Kolejny przewrót na Haiti. USA usuwa gen. Raula Cedresa, który dostaje zasłużoną emeryturę i zapewnione bezpieczeństwo. Okazało sie także, że większość tzw. dyktatorów w Ameryce Łacińskiej była szkolona w Amerykańskiej Szkole, pierwotnie stacjonującej w Panamie, a obecnie w Fort Benning w Georgii. 

Stowarzyszenie na Rzecz Odpowiedzialnej Niezgody ocenia tajną działalność CIA do 1987 roku na 6 milionów zamordowanych.

O WTC i ibin Ladenie już pisałem. Ibin Laden zmarł 15 grudnia 2001 roku. Natomiast istnienie Saudyjczyków jest możliwe tylko dzięki opiece CIA. To właśnie poprzez Saudyjczyków finansowano talibów w Afganistanie, w trakcie walki z Sowietami. Był to „program Al Yamamah” z 1985 roku, prowadzony wspólnie z Brytyjczykami, poprzez banki na Kajmanach. Później CIA przenosi tych samych agentów na Bałkany w czasie tzw. wojny z Jugosławią. Były szef sekcji wizowej USA w Jeddach [Arabia Saudyjska], pan Mike Springmann, wyjaśnia w swojej książce, jak CIA wymuszała wydawanie wiz Mudżahedinom. Następnie tych agentów przenoszono do IRAKU, LIBII, CZY SYRII. W Stanach Zjednoczonych przechodzili szkolenia, dlatego potrzebne były wizy.

W 2013 roku New York Times ujawnił wieloletnie partnerstwo CIA z Arabią Saudyjską. W ramach operacji Drewno Sycamore Arabia Saudyjska finansowała zakup broni i szkolenia dla tzw. rebeliantów Syryjskich. CIA szkoliła ich m.in. w obozach w Jordanii. Już za czasów Ronalda Raegna, przy współpracy wywiadu brytyjskiego, Saudyjczycy finansowali afgańskich mudżahedinów z kont w Szwajcarii. Rachunki te były od 1985 roku i były częścią programu Al Yamamach. Program ten polegał na zakupie barterowym broni za ropę. Niektóre przelewy szły przez banki na Kajmany. Było to główne źródło finansowania wojny z Sowietami.

Wnioski: CIA jest organizacją w małym stopniu podległą, czy to prezydentowi, czy Kongresowi. Pomimo ponad 70 lat istnienia, nigdy nie była kontrolowana przez władze cywilne, podobnie jak Informacja Wojskowa w Polsce. Wręcz można powiedzieć, że to CIA wybiera kolejnych prezydentów. Przecież G.HW Busch był dyrektorem CIA. Podobnie W.J. Clinton był człowiekiem CIA. George W. Bush ze Skull and Bones. Barak Hussein Obama był rekrutem CIA, w dodatku w czasie studiów miał legitymację obcokrajowca, a mino tego został prezydentem USA. Było to jawne łamanie Konstytucji USA, ale co z tego?

O prowadzeniu IV Wojny Opiumowej w Afganistanie już pisałem. Dlatego CIA potrzebne były tajne akta wywiadu Sowieckiego.

Można więc stwierdzić, że CIA, za pieniądze amerykańskiego podatnika, realizuje cele gospodarcze określonych grup kapitałowych.

W związku z faktem, że po 1944 roku tworzone na terenie naszego kraju służby specjalne były de facto lustrzanym odbiciem służb sowieckich, a te były stworzone przez USA, nie ma wątpliwości, że metody były te same. Szczegóły działania mogły się różnić. Ale przykładowo płk UB po 3 klasach szkoły podstawowej, józef światło, alias izaak fleischfarb agent CIA od 1949 roku, był po 1953 roku profesorem na uniwersytetach USA.

Wniosek drugi: pisanie historii danego kraju bez uwzględnienia działań służb specjalnych, szczególnie sąsiednich krajów, jest działaniem na szkodę ludności danego kraju. W Polsce od 80 lat nie ma żadnego podręcznika, nawet wydanego po 1990 roku, który uwzględniałby działania służb specjalnych. „Wybitni” historycy, wydawani w masowych nakładach, wręcz wykreślają jakąkolwiek obecność służb specjalnych i ich działania.

Już przed 10 laty pisałem, że w 1990 roku żadnej zmiany ustroju nie było. Gen. Dukaczewski, szef WSI, rządził instytucją do 2006 roku. Miał czas i możliwości na wychowanie następców. Dopiero obecnie zaczyna sie coś niecoś na ten temat pisać.

Jaki to ma związek z medycyną? Ano ma i to jak najbardziej fizyczny.

„Bezpłatne” szczepienia szczepionką Siligard/Gardasil, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy, są głównie wprowadzane w miastach panowania WSI, takich jak Gdynia, Radom, Poznań. Załatwia się dwie sprawy: depopulację ludności, ponieważ szczepionka ta powoduje zmiany dróg rodnych u kobiet i bezpłodność. I wyprowadza się miliony złotych za granicę.

dr J. Jaśkowski

 

„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli” - jj

 

www.huppi.com/kangaroo/CIAtimeline/

www.batr.org/forbiden/012616/

www.wanttoknow/info/massmedia#levine

www.carlbernstein.com/magazine_cia_and_media.php

www.vaccineimpact.com/2016/ z 20 stycznia 2016 12:14

Operacja Northwoods

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-jerzy-jaskowski-fluor-trucizna-dla-ludzi/ 

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/pranie_mozgow_suzbie,p1191282022

http://www.prisonplanet.pl/polityka/kryzys_uchodzcow_czy,p1482118041

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14182&Itemid=119

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jerzy-jaskowski/

http://polscott24.com/jak-sluzby-specjalne-wylonily-sie-z-mrokow-historii/

http://polscott24.com/jasny-obraz-powiazan-historycznych-kalendarium-akcji-cia/

 

Gdańsk 14.02.2016 r.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 16 luty 2016 16:59
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Jaskrawo widoczne powiązania służb