Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Żołnierze Odyna pod lupą fińskiej policji
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 07 marzec 2016 15:22 Autor: admin

Żołnierze Odyna pod lupą fińskiej policji

Fińska policja w mieście Mikkeli we wschodniej części kraju ma zamiar baczniej przyjrzeć się działalności Żołnierzy Odyna. Organizacja zajmująca się patrolowaniem ulic w obawie przed imigrantami ma zdaniem władz promować „ksenofobię i rasizm”.

Główny Inspektor Policji w Mikkeli Petri Isokuortti powiedział fińskim mediom, że do tej pory Żołnierze Odyna działali na małą skalę, jednak na wiosnę ich aktywność może się znacząco zwiększyć, a według władz fakt dotarcia tej grupy do Mikkeli jest „godny ubolewania”. Według funkcjonariusza, policja nie może wspierać działania podobnych grup, ponieważ nie gwarantują one wcale poprawy bezpieczeństwa, dodatkowo promując rasizm i ksenofobię, które według Isokurottiego powinny zostać wykorzenione ze społeczeństwa.

Fińskie służby nie mogą jednak karać za samo chodzenie po miastach w grupach, jednak mają zamiar baczniej przyglądać się działalności Żołnierzy Odyna, którzy mają wywodzić się ze środowisk skinheadów.

Ochotnicze patrole Żołnierzy Odyna pojawiły się także na ulicach miast w Norwegii, Szwecji, Danii i Estonii. Zadaniem patroli jest obserwacja przybyłych do kraju imigrantów i zapobieganie popełnianiu przez nich przestępstw. Jest to efekt nieradzenia sobie policji w krajach dotkniętych masową, pozaeuropejską imigracją z przybyłymi przestępcami oraz zagrożeniami jakie stwarzają dla mieszkańców tych krajów.

Na podstawie: yle.fi

 

 

Źródło: AUTONOM.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)1 komentarz

 • Link do komentarza hansje Poniedziałek, 07 marzec 2016 17:52 napisane przez hansje

  Żydownia rządzi w Finlandii... To w końcu kraje "wzorcowe" - Szwecja, Norwegia i Finlandia...
  Zamiast się zająć analogiczną organizacją ISLAMISTÓWą, bo pełno ich wszędzie, takich, jak u nas Maciek Stuhr na przykład :) .. Policją sterują jednak ludzie, którzy DOSSKONALE wiedzą., co jest grane i komu trzeba pałą po plecach, a komu organizować promocję...
  A gupi lud fiński - wcale nie jest pytany o zdanie.. Podobnie, jak polski... Oraz niemiecki... Czy szwedzki... A Polipy ?.. Muszą robić, co im się każe, bo "mają rodziny i dzieci", biedacy..
  Teatr ci to coraz ogromniejszy... Merkel fika, SAMA się już ostawszy, jako wysięgnik Rothschildów na Ojropę... Chce zachować bałkańską rutę (chyba się Towarzyszka "Erika" już kwalifikuje do czubasów niezadługo..), podczas, gdy przygotowana już następna, przez Słowację... I Polskę...
  Mógłby ktoś wreszcie tej babie wyświadczyć Akt Łaski i ją odstrzelić, bo się tak miota...
  A patrzy na to, że prędzej już w Rzeszy powstanie prawdziwy RUCH OPORU (przeciw Żydowni..), niż w wykastrowanej już i rozganianej systematycznie na Cztery Wiatry - Judeo-Polonii...
  JAKIM CUDEM JESZCZE na terenie Polski siedzą I ŻYJĄ POLACY ????.. Gdy zarobki 1/4, a ceny 1 do 1 ???..
  Plus totalny bardak i właściwie Polska ZLIKWIDOWANA (przez Niemców..) ?...
  JAKIM CUDEM ?... JAK Polak to robi, że daje radę przeżyć, kupować to trujące żarło w Bierdonce i jeszcze mu wystarczy na PALIWO ?.. Na fajki ?.. NA WÓDKĘ ?... Czego się nie tknę - WSZYSTKO kosztuje tyle samo, co w Reichu (jeśli nie drożej..).. JAKIM CUDEM Polak jeździ jeszcze Autem, nawet zardzewiałym Schrottem ?.. JAKIM CUDEM wystarcza mu na haracz dla PZU ?... Na przegląd techniczny ?.. (Nnno !.. To akurat wiem..).
  DLACZEGO ?.. DLACZEGO - Polska jeszcze nie zginęła ??.. Biskupi "polscy", kwalifikujący się do udekorowania nimi (co grubszych, bo tłuści..) gałęzi ?... Dlaczego jeszcze żyje i ma się doskonale Michnik ?.. Smolar ?.. WAŁĘSA ?... Dlaczego promuje się BALCEROWICZA, o Belce nie wspomnę, zamiast ich POWIESIĆ obydwu ?... Pytania, pytania, pytania.. Bez odpowiedzi...

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 07 marzec 2016 16:09
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Żołnierze Odyna pod lupą fińskiej policji