Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kto zbroi ISIS – historia dziennikarki, która odkryła prawdę
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 25 marzec 2016 16:32 Autor: admin

Kto zbroi ISIS – historia dziennikarki, która odkryła prawdę

Amerykańska dziennikarka Serina Shim została zamordowana w zeszłym roku w Turcji. Młoda kobieta, dostarczała bardzo ważnych informacji demaskujących działania Turcji i rządu USA na terenie Syrii.

Problemy dziennikarki rozpoczęły się po upublicznieniu informacji, która wstrząsnęłaby opinią publiczną, a która została zamieciona pod dywan. Według raportu Seriny Shim USA wraz z Turcją wspiera w sposób ciągły ISIS za pomocą akcji prowadzonych przez The United Nations World Food Programme. Zaraz po opublikowaniu swojego raportu w telewizji dziennikarka z którą współpracowała, zaczęła otrzymywać groźby. Za pomocą mediów społecznościowych grożono śmiercią nie tylko jej, ale także jej rodzinie która przebywała w tym czasie w USA.

Na kilka dni przed śmiercią Serina Shim została zatrzymana przez służby w Turcji, przesłuchiwana i w konsekwencji oskarżona o szpiegostwo. Dwa dni po wypuszczeniu jej z aresztu ze względu na brak dowodów obciążających została zamordowana. Media obiegła informacja związana ze śmiercią Seriny, że doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęła. Jak później się okazało, Serina Shim zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach na godzinę po wypadku w szpitalu. Z aktu zgonu wynika, że śmierć nastąpiła nie w wyniku wypadku i dużych obrażeń ciała, a niewydolności serca.

Dla najbliższych z rodziny najdziwniejszym jest fakt braku zaangażowania w śledztwo w sprawie jej śmierci. Chociaż według nich są ku temu podstawy – wraz z dziennikarką zmarła jeszcze jedna osoba, która została przetransportowana do zupełnie innego szpitala.

Rodzina obecnie zbiera podpisy pod petycję aby Biały Dom rozpoczął niezależne śledztwo. Do działań w celu wyjaśnienia okoliczności jej śmierci i opublikowania pełnego raportu dziennikarki włączyła się grupa Anonymous.Źródło: Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(107 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza Anteas Sobota, 26 marzec 2016 14:19 napisane przez Anteas

    Wzywają Biały Dom? To tak jak by wzywali Hitlera żeby rozpoczął niezależne śledztwo w sprawie niemieckich obozów koncentracyjnych.

  • Link do komentarza Ante Portas Czwartek, 31 marzec 2016 18:31 napisane przez Ante Portas

    Współczuję rodzinie, bo oprawcy nie będą robić śledztwa we własnej sprawie, ewentualnie śledztwo poprowadzą nic nie ustalając,z braku tzw. dowodów wskazujących na sprawstwo osób trzecich.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 25 marzec 2016 12:55
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kto zbroi ISIS – historia dziennikarki, która odkryła prawdę