Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Laburzyści w Wielkiej Brytanii mają problem z Żydami – ich partia jest zdominowana przez syjonistycznych oligarchów
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 06 maj 2016 12:22 Autor: admin

Laburzyści w Wielkiej Brytanii mają problem z Żydami – ich partia jest zdominowana przez syjonistycznych oligarchów

Laburzyści w Wielkiej Brytanii mają problem z Żydami – ich partia jest zdominowana przez syjonistycznych oligarchów foto: Wikimedia Commons/CC

Jeremy Corbyn, człowiek, który zaledwie kilka miesięcy temu był „nadzieją zmian na lepsze”, jest mięczakiem. W ciągu kilku miesięcy bezwarunkowo uległ żydowskiemu lobby. Stopniowo sprzeniewierzył się wszystkim podstawowym zasadom, jakie wyznawał. A zatem nic dziwnego, że ta legendarna „Ikona Lewicy” zdradziła nawet swych przyjaciół.

Przyjęło się, iż lewicowcy określają się wzajemnie mianem towarzyszy, a słowo „braterstwo” pojawia się w ich każdej politycznej deklaracji. Wygląda jednak na to, że tak naprawdę nie do końca pojmują, czym jest braterstwo. Corbyn dał wyraz „braterstwu”, gdy nie ujął się za heroicznym Kenem Livingstonem, który powiedział o powszechnie znanej, niepodważalnej prawdzie o poparciu Hitlera dla syjonizmu oraz o Porozumieniu Havara. Corbyn po prostu uciekł z podkulonym ogonem.

Corbyn był pełen pasji, zdawał się wspierać uciskanych. Przez dziesięciolecia patronował ułomnej Kampanii Solidarności z Palestyną. Obiecał dbać o resztki tego, co pozostało z brytyjskiej klasy pracującej. W swych wypowiedziach poruszał najbardziej ekscytujące kwestie, ale niestety nie wcielał ich w życie, robił wszystko na odwrót.

W przewrotny sposób zachwycają mnie ostatnie zmiany w Partii Pracy.

Jeśli komuś do tej pory nie udało się zauważyć destrukcyjnego wpływu żydowskiej władzy i żydowskiego lobby politycznego, to teraz karty zostały wyłożone na stół, wszystko stało się jasne.

Dzięki żydowskiemu lobby oraz żydowskim sponsorom Partia Pracy nie jest wolnym miejscem. Jest nietolerancyjnym, opresyjnym terenem okupowanym. Dba tylko i wyłącznie o jedną grupę – i nie jest nią klasa robotnicza. Należy do niej, praktycznie rzecz biorąc, garstka żydowskich oligarchów, zdecydowanie najbardziej uprzywilejowanych ludzi na tej planecie.

Niedługo dowiemy się o tym, że Partia Pracy Corbyna usunie z lewicowego dziedzictwa postać Karola Marksa za to, że pisał o problemie żydowskim. W 1843 roku Marks zdał sobie sprawę, że „uwolnienie się od nachalnej sprzedaży i pieniądza, a w konsekwencji od prawdziwego judaizmu, byłoby emancypacją wszechczasów”. Był zdania, iż świat może wyzwolić się kapitalizmu tylko wtedy, gdy najpierw oswobodzi się z „judaizmu”. A zatem, by laburzyści wyrwali się z rąk Strażników Judei, muszą wyzwolić się z uścisku żydowskich syjonistycznych oligarchów, takich jak Lord Levy, Lord Sugar, Michael Foster i jeszcze paru innych.

Prawdopodobnie w którymś momencie Partia Pracy zawiesi całą Klasę Pracującą za wtrącanie się w sprawy żydowskich fundatorów, finansujących laburzystów.

Istnieje wiele dowodów na to, że polityka żydowskiego lobby jest rozbieżna z zachodnią myślą i miejscem, jakie w niej zajmuje wolność. Brytyjczycy muszą wybrać czy chcą żyć w Zjednoczonym Getcie, zdominowanym przez takich osobników, jak Lord Levy i Lord Sugar, czy też wolą mieszkać w Zjednoczonym Królestwie, które jest wolne i dba o wszystkich.

Gilad Atzmon

 

Tłumaczenie: PRACowniA


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 06 maj 2016 14:38
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Laburzyści w Wielkiej Brytanii mają problem z Żydami – ich partia jest zdominowana przez syjonistycznych oligarchów