Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości George Soros inwestuje w fabryki broni
Kategoria: Wiadomości   Środa, 18 maj 2016 11:05 Autor: admin

George Soros inwestuje w fabryki broni

Panama Papers ujawniły, że Soros Capital stworzyło spółkę offshore’ową na Kajmanach, w celu zainwestowania w Carlyle Group, firmę, która zajmowała się inwestowaniem w spółki wytwarzające broń a także używała tajnych spółek offshore’owych do prowadzenia biznesów.

W spółkę Carlyle zaangażowane były wysoko postawione osoby w Stanach Zjednoczonych, byłe głowy państw, a także do roku 2001 saudyjska rodzina Bin Ladena.

George Soros i powiązane z nim fundacje są rzecznikami przyjmowania dużej liczby uchodźców przez Unię Europejską, by pokryć koszty integracji uchodźców zaleca on emisję euroobligacji.

Panama Papers to zbiór tajnych dokumentów z rajów podatkowych dokumentujący transakcje i aktywa w rajach podatkowych, utrzymywane przez elity polityczne i biznesowe w celu uniknięcia opodatkowania w krajach pochodzenia. (j)

 

Źródło: Euroislam.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 18 maj 2016 11:27
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości George Soros inwestuje w fabryki broni