Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Co się dzieje w Europie
Kategoria: Wiadomości   Środa, 18 maj 2016 11:45 Autor: admin

Co się dzieje w Europie

Co się dzieje w Europie foto: Wikimedia Commons/CC

Niestety dogoniliśmy w draństwach i zboczeniach jankesów, odkąd się nam przyśniło, że USA stanowi wzór demokracji i dobrobytu godny naśladowania – pisze pani Tiamat na moim blogu.

– Nic, ale to nic, nie usprawiedliwia porywania dzieci z Serbii i Ukrainy w celu handlu ich nerkami. Wiele z tych dzieci jest niedobitych, by ‚organy były świeże’. Europa handluje żywym towarem, znęca się nad bezbronnymi, co może być podlejsze niż rzeź cywilnej populacji na Bałkanach, w Donbasie czy zakładanie zasieków z drutów kolczastych przeciwko… ludziom, uciekającym przed bombami… europejskimi.

Czy ta Europa zdurniała?! – Wampiry się panoszą w Europie za zgodą i przyzwoleniem europejskich rządów, jak i europejskich wyborców. The City of London jest centrum światowego łajdactwa, a cały Londyn naszpikowany pedofilami, przestępcami od angielskiego lumpenproletariatu po rodzinę królewską i przywódców rządowych. Tony Blair jest masowym mordercą, który ciągle zbiera odznaczenia‚pokojowe’.

22 państwa europejskie napadły na Afganistan, Libię, Irak. Ponad 20 państw europejskich pomogło Niemcom zniszczyć Jugosławię. Przez prawie 3 miesiące Jugosławia i przede wszystkim serbska część Jugosławii była bestialsko bombardowana dzień w dzień, noc w noc. Przy pomocy państw europejskich udało się stworzyć centrum handlowe w Prisztinie: handel kobietami, dziećmi, narkotykami i bronią. Za piekło stworzone w Kosowie odpowiadają wszystkie państwa Europy! W tym Polska, która gardłowała w ONZ, by utworzyć państwo muzułmańskie w serbskim Kosowie. Ponad 80% Polaków poparło mordowanie Serbów i uznało Miloszewicza za kolejnego Hitlera!

Slobodan Miloszewicz (1941 – 2006)

Po Polsce lata na bosaka ‚katolicki’ wampir z wizerunkiem Matki Boskiej na koszuli i ryczy, że należy strzelać do KAŻDEGO Rosjanina! (dziecko czy dorosły, bezbronny czy uzbrojony – nie ma żadnego znaczenia). Problem w tym, że NIKT mu nie przeszkadza. Wojciech Cejrowski jest bardzo popularnym ‚podróżnikiem’, udziela wywiadów, poucza Polaków, jak najlepiej zarżnąć ‚Ruskiego’.Wampir!

Miloszewicz nawet nie by Serbem. Żaden z przywódców jugosłowiańskich nie był Serbem. Ale Polaki i inne głupki – wampiry Europy – miały bardzo dużo do powiedzenia na temat Serbów, którzy podobno znęcali się nad muzułmanami i zbiorowo gwałcili muzułmańskie kobiety, żeby rodziły serbskie dzieci.. Od lat popieramy politykę ‚huzia na Józia’, bo nam kolejny super-wampir palcem wskazuje, kogo mamy nienawidzić. John Pilger ujął to trafnie: „będziemy tworzyć kolejnych Hitlerów”.

Ponad 20 państw europejskich napadło na BEZBRONNY Afganistan i morduje ludność cywilną do tej pory. W Afganistanie stosujemy sprytne urządzenie pt. przenośne krematoria i na miejscu pali się pomordowanych, by nikt trupów nie zliczył. Ostatnim razem udało się policzyć trupy dzieci irackich w 2003r. dzięki brytyjskim lekarzom z„Lancetu”, którzy próbowali leczyć rannych w Iraku. Lekarze ogłosili w 2003 roku, że pół miliona dzieci w Iraku zginęło pod bombami NATO. Nikt się nigdy już nie doliczy, ile dzieci umarło z głodu w czasie 10-letnich ‚sankcji’ nałożonych na Irak, gdzie państwa europejskie ‚karmiły’ ludność cywilną w zamian za ropę, którą kradły! (Food for oil scandal).

Cala Europa to jedna wielka armia wampirów! W państwach europejskich zalegalizowana jest sodomia i zoofilia. W Szwajcarii są końskie burdele (bardzo drogie) dla ambitnych panów. Europa spływa spermą i krwią. Chamstwo europejskie wyzywa muzułmanów od kozojebców, a oni mają jeszcze wiele do ‚nauczenia się’ w Europie. Odwracanie problemów od zgniłej, pijanej narkotykami Europy ma na celu odwrócić uwagę od prawdziwego obrazu europejskiej degrengolady.

Emir Kosturica (ur. 1954)

Gorąco polecam filmy największego reżysera naszych czasów Emira Kusturicy, o którym zdegenerowana, zbankrutowana, zboczona Europa próbuje zapomnieć. W filmach Kusturicy graja zwykli ludzie – nie aktorzy. A niektóre jego dzieła są wstrząsające (moim ulubionym filmem jest jednak komedia Kusturicy: „Crna maczka, biela maczka” – o tym, jak żyli Cyganie nad Dunajem przed atakiem na Jugosławię i serbskie Kosowo, które ma wszystkie skarby ziemi i trzeba było je ukraść). Kusturica otrzymał kiedyś wszystkie możliwe nagrody w Europie. Teraz Europa się wstydzi nawet wymienić jego imię.

W innym komentarzu pisze pani Tiamat: Długą wojnę w Syrii zapowiadali Amerykanie od samego początku, bo przecież chodzi o zdobycie całego Lewantu. Mnie zastanawia trochę sytuacja Turcji, bo przecież Turcja chce Aleppo, Izrael – Wzgórza Golan, a Murdoch swoje udziały w gazie na Wzgórzach Golan. Turcję szantażuje zawsze Armenia, gdy się Turcy buntują, a z drugiej strony mamy te wspaniałe oskarżenia Arabii Saudyjskiej o udział w zburzeniu wieżowców w Nowym Jorku. Nie wiadomo, czemu Katar, Kuwejt i Bahrain płacą ciężkie miliony na kampanię wyborczą H. Clinton. Ciekawe, czego się boją. Na Jemenie amerykańscy handlarze bronią zarabiają ogromne pieniądze, sprzedając broń i sprzęt militarny Arabii Saudyjskiej. Za to Arabia poszerza swoje terytorium.

Strasznie to wszystko skomplikowane. I niepoczciwe. I te tarcze rakietowe w Polsce to też chyba po to, żeby Rosję skłócić z Europa i żeby przeszkadzać w Syrii. W ogóle jakoś tak się dzieje, że ktoś próbuje podpalić cały glob. W Brazylii agent CIA przejmuje rządy i to tuz przed mistrzostwami, Wenezuela boi się zamachu, Australia wysłała flotę na Morze Wschodnio – Chińskie, by pilnować ‚swobodnego przepływu okrętów przez cieśninę’. Filipiny straszą Chiny. Na razie nie udało się skłócić Chin z Japonią, ale podejrzewam, ze próby będą podejmowane. Japonia i Malezja jest w rękach żydowskich – strasznie się tam Mossad rządzi. Na Filipinach wybrali kolejnego idiotę.

Jakoś nic się nie dzieje normalnie. Amerykanie dali Asadowi ultimatum. John Kerry ostrzegł Syrię, Rosję i Iran, że do 1 sierpnia Asad musi usunąć się, a rząd oddać w ręce Al Kaidy. USA ma zamiar dozbroić wszystkie grupy terrorystyczne i niepokoić granicę Syrii z Irakiem, głównie przy pomocy irackich Kurdów, którzy są zaprzyjaźnieni z Izraelem.

Wygląda więc na to, że USA chce wykorzystać Turcję i Arabię Saudyjską do wyczyszczenia Bliskiego Wschodu z ludności cywilnej. Oczywiście planują ludobójstwo Od Brazylii poprzez Bliski Wschód po Kamczatkę odchodzi dance macabre dookoła globu. Przerażające.

Chodzę i złoszczę się, że znowu ja i tacy jak ja będą kiedyś ‚robić za czarne memento’, a Polacy będą znów opowiadać: „To nie my- to oni”. – kontynuuje paniTiamat. – Zmyli mi głowę na blogach, gdy opowiadałam o żydowskiej rewolucji Walesy i wyzywali mnie, że wypisuję herezje, jakobym wyjechała z Polski w 80 roku, bo się wystraszyłam wariata, co skakał po 4-metrowym plocie. Wyzywali mnie od agentów obcego wywiadu (znaczy się sowieckiego), bo nie chciałam zapisać się do Solidarności. Potem była Serbia, Kosowo, 9/11, dzieci irackie, Smoleńsk, muzułmanie…

Czy ja nigdy nie potrafię ‚z włosem’, tylko zawsze ‚pod włos’? Czy naprawdę nie mogę nadążyć za postępem i reprezentuję poglądy wsteczne? Takich jak ja są miliony, których nikt nie słucha. Z różnych powodów: dom, rodzina, praca, piłka nożna, spłacanie długów, dzieci, szkoła, rachunki do zapłacenia, chora teściowa, głupia żona, mądra sąsiadka itp. Budzimy się na takie słowa-hasła: ‚demokracja’,korupcja, kultura zachodnia, islamizacja, emigracja, a nawet kopulacja (czytaj gwałcenie białych pań przez muzułmanów). Gwałt – to ulubiony temat bigoterii…

Znajoma Ukrainka ze Lwowa nie pozwalała swoim gościom rozmawiać o polityce i o religii w jej domu. Jej maż, Polak, jakiś nowo nawiedzony, nowo narodzony chrześcijanin miał zakazane w domu gadać o religii. No to może nie bardzo się dziwiłam, ze zajadła unitka nie będzie wysłuchiwała ‚kociarza’; może co najwyżej z nim dzielić stół i łoże małżeńskie. Tłumaczyła mi wzniośle, że ją „polityka nie interesuje”.

Kiedy zaczęła się awantura na majdanie, moja znajoma nagle ożyła: wypisywała mi radosne e-maile, że „my tym ruskim pokażemy”, i że „majdan nauczy kacapów rozumu”.Radość była powszechna, poparcie dla majdanu bezwarunkowe i entuzjazm Kateriny, że ”Europa bardziej potrzebuje Ukrainy niż Ukraina – Europę”. Jeszcze mi tłumaczyła, że „my też tak chcemy, żeby było jak w Polsce”.Moją nieśmiałą uwagę, że jeszcze nikt nie pokochał efektów rewolucji, Kaśka skwitowała: „Żadnej rewolucji nie będzie. My tych kacapów i Janukowicza załatwimy w trzy dni”.

A kiedy się zaczęło lanie na majdanie, zadzwoniła do mnie Katerina i oznajmiła:„Sama bym poleciała na Ukrainę i rzucała kamieniami w Janukowicza”.Mnie się też‚przejadło: „Przecież ciebie nie interesuje polityka” – przypomniałam nieśmiało. „Ale teraz mnie interesuje. Trzeba powiesić Janukowicza za… korupcje”.Dwa lata miałam spokój, aliści zadzwoniła do mnie niedawno z wielkimi pretensjami: „I widzisz, co ten twój Putin narobił?”

Tak się jakoś składa, że w zacietrzewieniu depczemy wszelkie prawa, umowy, przykazania, wyłączamy hamulec bezpieczeństwa i czujniki ostrzegawcze. Nie pomogą nieśmiałe przypomnienia o demokracji, historii zamachów stanu, racjach stanu i konsekwencjach rewolucji. Ten przydługawy wstęp odzwierciedla tylko moją duchową rozterkę, bo nie potrafię zrozumieć, dlaczego uczymy małe dzieci, by nie bawiły się zapałkami, nie podchodziły do pieca i nie ruszały garnka z wrzącą zupą.

Dzieci często są nieposłuszne i mają słabą pamięć, więc zdarzają się wypadki. Ale jak wytłumaczyć dorosłemu, że w Starym Testamencie ktoś zdrowo wiernych‚okubanił’ babilońską anegdotką, że bezbronny chuderlawy Dawid zaciukał potężnego Goliata strzałem z procy, bo mu wybił oko! I tak stale liczymy na te proce, bo Polak jest mocarny w okrążeniu. W czasach pokojowych nie potrafi żyć dla kraju, bo to nie jest lekkie. Trzeba myśleć, a to za trudne..

I jeszcze parę słów o wodzie.
Polska ma ostatnio poważne kłopoty z wodą; a to susza – to znowu powodzie. W wielu miejscowościach ciągle jeszcze studnia jest źródłem zaopatrzenia w wodę. Nikt się specjalnie nie przejął, gdy Komorowski podpisał GMO (genetycznie modyfikowane rośliny) w Polsce. Bo gdy tysiące rolników w Południowej Afryce i w Indiach popełniało samobójstwa dzięki radosnej działalności Monsanto – to wielu Polakom się wydawało, że Indie i RPA są daleko i co nas to zresztą obchodzi.

Teraz mamy w Polsce wielu entuzjastów TTIP. Bo wszystko, co amerykańskie, dobre jest. Wiadomo, że Amerykanie to nasi towarzysze broni i każdy Hamerykan sra fiołkami. Entuzjastów transatlantyckiego ‚porozumienia’ ‚partnerskiego’ należałoby puścić na golasa po śniegu i lać batożkiem, jak to robił Kmicic z rajcami miejskimi.

Pierwszą ofiarą tego skandalicznego porozumienia będzie WODA!!
I co my na to? – Ano nic. Nikt się nie czepia polityków; dziennikarze zadają głupie pytania jeszcze głupszej Kindze Gajewskiej, ale nikomu nie przyszło do głowy w czasie kampanii wyborczej pytać kandydatów o zasoby wodne w kraju, bo nikogo problem nie obchodzi. W tej chwili najważniejszy jest trybunał, który w ogóle nie powinien istnieć, jutro będziemy się martwić o rosyjskich lekkoatletów, czy polecą do Brazylii (zmartwimy się, gdy polecą). I zawzięcie będziemy dyskutować o tym, jak to imigranci gwałcą Europejki.

 

Za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/131673,co-sie-dzieje-w-europie-15-05-2016


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 18 maj 2016 13:27