Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Chorwaccy naukowcy stwierdzili: to serbski HAARP doprowadza nas do szaleństwa
Kategoria: Wiadomości   Piątek, 17 czerwiec 2016 17:18 Autor: admin

Chorwaccy naukowcy stwierdzili: to serbski HAARP doprowadza nas do szaleństwa

Chorwaccy naukowcy stwierdzili: to serbski HAARP doprowadza nas do szaleństwa foto: Wikimedia Commons/CC

Na oficjalnej stronie internetowej Chorwackiej Społeczności Akademickiej w Diasporze opublikowano tekst niejakiego Zdenko Tibolda.

Jego autor twierdzi, że Serbia poprzez przesyłanie fal elektromagnetycznych „doprowadza do szaleństwa mieszkańców Chorwacji i Bośni i Hercegowiny, motywuje młodych do wyjechania z kraju, a także wywołuje ogólną depresję, stymuluje nienawiść i nietolerancję”.

W artykule również czytamy, że fale elektromagnetyczne wpływają na decyzję Trybunału Konstytucyjnego i że Serbia wykorzystuje na całym świecie technologię klonowania EEG do przejęcia kontroli nad umysłami ludzi.

Autor uważa, że Serbia jest w ten sposób zdolna do wywołania epidemii śmiertelnych chorób, a także sprowokować masowy exodus z określonych obszarów, w celu całkowitego oczyszczenia ziemi z nieserbskiej ludności. Ponadto Serbia, przy czym zgodnie z rysunkami samego Nicoli Tesli, przygotowuje się do stworzenia tarczy nie do przebicia, której są obojętne wszystkie znane rodzaje broni jądrowej czy biologicznej.

Komentując te naukowe badania dla „Sputnika”, przewodniczący Ruchu Ekologicznego (serbskie miasto Novi Sad) Nikola Aleksic powiedział, że istnieje teoria, według której antena Haarp znajduje się na terytorium Serbii, ale państwo nawet czysto teoretycznie nie mogłoby w jakikolwiek sposób przekierować jej na sąsiednie kraje, a tym samym wpływać na psychikę Chorwatów.

Przy czym Aleksic stoi na stanowisku, że HAARP mimo wszystko negatywnie wpływa na psychikę, a ponadto zwrócił uwagę na to, że zmiany klimatyczne na ziemi nie następują w sposób naturalny i są podstawy, aby sądzić, że one również następują pod wpływem pewnych narzędzi.

Nawiasem mówiąc, Chorwacka Społeczność Akademicka w Diasporze została założona w 1978 roku przez farmaceutę Dragana Hazlera, który już od dawna mieszka w Szwajcarii. Wśród inicjatyw Hazlera jest projekt postawienia w Chorwacji pomnika Juraja Francetica, jednego z najokrutniejszych dowódców z czasów prohitlerowskiego Niepodległego Państwa Chorwacja, który ma na sumieniu tysiące torturowanych w obozach koncentracyjnych Żydów i Serbów.

 

Źródło: pl.SputnikNews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 17 czerwiec 2016 17:47
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Chorwaccy naukowcy stwierdzili: to serbski HAARP doprowadza nas do szaleństwa