Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Cyber atak potwierdził finansowanie terrorystów przez Izrael, Arabię Saudyjską i Katar
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 19 lipiec 2016 12:27 Autor: admin

Cyber atak potwierdził finansowanie terrorystów przez Izrael, Arabię Saudyjską i Katar

Cyber atak hakerów na komputer szefa personelu premiera Izraela ujawnił sekretną informację na temat wsparcia Tel Awiwu dla ISIS w Iraku i dostarczania broni terrorystom w Syrii, jak również szerokiego wsparcia dla Arabii Saudyjskiej i Kataru w tej kwestii.

Hakerzy włamali się na komputer Manzara Al-Safadi, znanego jako Mandi Al-Safadi oraz starszego pracownika służb bezpieczeństwa, który pracował nad aktami dotyczącymi Syrii, gdzie zdobył cenny wywiad odnośnie wsparcia grup terrorystycznych w Syrii i Iraku.

Hakerzy zaczęli badać komputer i odszukali konwersacje z kilku miesięcy, które ujawniły nazwiska wielu libańskich osobowości i opozycjonistów syryjskich, którzy współpracowali z Izraelem w syryjskim kryzysie.

Dokument ujawniony przez hakerów pokazał, że Katar i Arabia Saudyjska są za finansowym wsparciem dla terrorystów syryjskich oraz osobą-łącznikiem między terrorystyczną grupą Al-Nusra i Katarem był niejaki Mohammad Al-Khatif.

Dokumenty, które wyciekły: http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Documents/1394/04/18/13940418000252.pdf

Również dokumenty z komputery osoby o nazwisku Omar Al-Haji, który był religijnym przedstawicielem ISIS w prowincji Reqqa w północno-wschodniej Syrii, wyjawiają pewne ważne informacje o sieci wywiadowczej w Turcji.

Zeszłego miesiąca ważny syryjski analityk powiedział, że światowy syjonizm uknuł spisek, by pomóc stworzyć kalifat ISIS w państwach regionu, by zapewnić bezpieczeństwo państwu Izrael.

tłum. mkmb

 

Źródło: uprootedpalestinians.wordpress.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 19 lipiec 2016 12:50
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Cyber atak potwierdził finansowanie terrorystów przez Izrael, Arabię Saudyjską i Katar