Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Problem z imigrantami? Przyjmujcie ich systematycznie!
Kategoria: Wiadomości   Sobota, 23 lipiec 2016 16:17 Autor: admin

Problem z imigrantami? Przyjmujcie ich systematycznie!

Mimo narastającego trendu migracyjnego pomiędzy kontynentami i wewnątrz kontynentów, który zakończy się około 2050 roku, i narastającego chaosu w Europie, George Soros idzie w zaparte. W nowym artykule napisanym dla gazety „Foreign Policy” pod tytułem „This Is Europe’s Last Chance to Fix Its Refugee Policy”, Soros podaje szczegółowy plan ratowania Europy, w którym stwierdza, że UE musi przyjąć setki tysięcy uchodźców rocznie wydając co najmniej 30 mld euro (niewielką sumę, ponieważ wierzy, że może być w całości sfinansowana przez zadłużenie i podatki), albo Europa stanie w obliczu „egzystencjalnego zagrożenia”.

Oto co twierdzi główny sponsor kolorowych rewolucji na całym świecie:

„Kryzys uchodźców już prowadzi do powolnego rozpadu Unii Europejskiej. Następnie, w dniu 23 czerwca, wydarzyło się jeszcze większe nieszczęście – Brexit. Oba te kryzysy wzmocniły ksenofobiczne, nacjonalistyczne ruchy na całym kontynencie. W przyszłym roku będą starały się wygrać serię najważniejszych wyborów, w tym krajowych wyborów we Francji, Holandii i Niemczech w 2017 roku, referendum na Węgrzech w sprawie polityki UE dla uchodźców w dniu 2 października, powtórzenie austriackich wyborów prezydenckich tego samego dnia, i referendum konstytucyjne we Włoszech w październiku lub listopadzie tego roku. Zamiast zjednoczyć się i oprzeć się temu zagrożeniu, państwa członkowskie UE są coraz bardziej niechętne do wzajemnej współpracy. Realizują samolubne, niezgodne polityki migracyjne, często ze szkodą dla sąsiadów. W tych okolicznościach, kompleksowa i spójna polityka europejska w dziedzinie azylu pomimo wysiłków organu UE, Komisji Europejskiej nie jest możliwa w krótkim okresie czasu. Brakuje potrzebnego do współpracy zaufania. Będzie musiało być odbudowane dzięki długiemu i żmudnemu procesowi. Jest to niefortunne, ponieważ kompleksowa polityka powinna pozostać najwyższym priorytetem dla przywódców europejskich; Unia nie może bez niej przetrwać. Kryzys uchodźców nie jest jednorazowym wydarzeniem; zapowiada on okres wyższych presji migracyjnych w dającej się przewidzieć przyszłości, z powodu różnych przyczyn, w tym braku równowagi demograficznej i gospodarczej między Europą i Afryką, niekończących się konfliktów w szerszym regionie oraz zmianom klimatycznym. Polityka migracyjna, taka jak budowa ogrodzeń granicznych, nie tylko doprowadzi do dalszej fragmentacji Unii; ale także poważnie naruszy europejską gospodarkę i obali światowe standardy praw człowieka. Jak miałoby wyglądać kompleksowe podejście? To ustalenie gwarantowanej corocznej migracji minimum 300 000 uchodźców, którzy byliby bezpiecznie przesiedleni bezpośrednio z Bliskiego Wschodu do Europy – jest to ilość, która będzie prawdopodobnie wdrożona w innych częściach świata. Takie ustalenie powinno być na tyle istotne, by przekonać ubiegających się o azyl, aby nie ryzykowali swojego życia podróżując przez Morze Śródziemne, zwłaszcza jeżeli dotarcie do Europy w ten sposób spowoduje wykluczenie ich z ubiegania się o azyl.”

Obecna fala zamachów, gwałtów i destabilizacji wynikających z migracji w Europie jest właśnie wynikiem polityki UE, którą Soros chce pogłębiać. Jest również wynikiem inżynierii społecznej wdrażanej przez globalistów pragnących zbudować oderwane od państw, historii, logiki, i co najważniejsze – instynktu przetrwania społeczeństwa. Można założyć, że mimo szerokiego poparcia dla pomysłów Sorosa w Brukseli, obecnie wzrastające niezadowolenie w całej Europie zahamuje proces migracji i tym samym spowolni destabilizację kontynentu.

 

Źródło: PrisonPlanet.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 23 lipiec 2016 16:50
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Problem z imigrantami? Przyjmujcie ich systematycznie!