Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 25 lipiec 2016 08:30 Autor: admin

Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium

Niemiecki dziennikarz Richard Gutjahr, który filmował scenę powiedział: "Stałem na balkonie tuż przy Promenadzie Anglików, i patrzyłem jak ludzie świętowali, i jak nagle przez tłum przejechała ciężarówka" – powiedział w piątek AFP.

Gutjahr Films France

----------

Lokalny reporter Richard Gutjahr opisał scenę w centrum handlowym jako coś „z brzydkiego filmu”, centrum całkowicie otoczone przez policję, helikopter w powietrzu i policja uzbrojona w półautomatyczną broń. Gutjahr nie był w stanie potwierdzić raportów o ofiarach czy rannych.

Gutjahr on scene in Munich

----------

Żeby zacytować agenta Mossadu Richarda Gutjahra to video jest jak coś „z brzydkiego filmu”. Małżonką Gtujahra jest Einat Wilf.

Richard Gutjahr, który sfilmował zainscenizowany atak w Nicei z okazji Dnia Bastylii jest mężem agentki Mossadu i członka Knessetu – Einat Wilf.

film z obu ataków pod linkiem:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=52119

* * *

Jak napisałem w ostatnim artykule o ataku w Nicei [ my latest article on the Nice attack]:

Kamerzystą oczywiście wcześniej umieszczonym na balkonie by filmować atak ciężarówkowy jest niemiecki dziennikarz i bloger o nazwisku Richard Gutjahr… małżonek izraelskiej potentatki Einat Wilf, byłej oficer izraelskiego wywiadu w Jednostce 8200, która służyła jako doradca ds. zagranicznych Shimona Peresa, strategiczna konsultanka dla MacKenzie & Co. w Nowym Jorku, i partner w Core Venture Capital w Izraelu. W 2007 ubiegała się o prezydenturę Światowego Kongresu Żydów. (Obecność wysoko umieszczonych Izraelczyków i przyjaciół na strategicznych stanowiskach by filmować wydarzenia terrorystyczne wymyka się z ręki… widzieliśmy to samo w przypadku Charlie Hebdo i lotniska w Brukseli.)

I teraz znajduje się on w samym środku strzelaniny w Monachium. Jim Dean ma rację, nie da się tego wymyślić.

Tymczasem antyrerrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku [ the “Anti-“Terror Unit of the French National Police has ordered the destruction of all security camera evidence for the 24 hours before and during the Nice attack :

Monachijska policja: „Prosimy o niezamieszczanie w internecie zdjęć czy video z operacji policji. Nie pomagajcie sprawcy!” https://twitter.com/CNN/status/756547991180308480...Etweet

Nie chcemy by żaden agent nie-Mossadu robił uczciwe zdjęcia i video tego co dzieje się (albo się nie dzieje), prawda? Takie zdjęcia mogą konkurować z monopolem na filmy o terrorze Richarda Gutjahra/Mossadu…

Tłum. Ola Gordon

 

Źródło: veteranstoday.com, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 25 lipiec 2016 10:33
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium