Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kukiz’15 chce ekstradycji Syryjczyka, który zamordował Polkę w Niemczech
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 26 lipiec 2016 07:24 Autor: admin

Kukiz’15 chce ekstradycji Syryjczyka, który zamordował Polkę w Niemczech

„W Reutlingen w Niemczech syryjski imigrant zamordował ciężarną Polkę. Domagamy się, aby Rzeczypospolita Polska rozpoczęła procedurę ekstradycji mordercy obywatelki Polski na teren RP. Morderca, który dokonał zbrodni na naszej obywatelce, niezależnie od narodowości, celów i motywów, powinien odpowiadać przed polskim wymiarem sprawiedliwości oraz odbyć karę w Polsce” – powiedział Adam Andruszkiewicz (Kukiz’15) w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie.

Poseł Kukiz’15 Tomasz Rzymkowski ocenił, że morderstwo dokonane na polskiej obywatelce to „niesamowicie okrutna zbrodnia”. „Zamordowano kobietę ciężarną, to każdemu człowiekowi jeży włosy na głowie. Państwo polskie powinno być państwem poważnym – w sytuacji, kiedy jest zamordowany polski obywatel, to państwo polskie (musi) ścigać osobę, która dokonała zbrodni” – podkreślił.

„Klub Kukiz’15 będzie domagał się od prokuratora generalnego wystąpienia z wnioskiem o ekstradycję obywatela Syrii, który ubiegał się o prawo azylu na obszarze Niemiec” – powiedział Rzymkowski. Jak dodał, nie może dojść do sytuacji, żeby obywatel Syrii, który dokonał zbrodni, przebywał w luksusach w zakładzie karnym w Niemczech - informuje ndie.pl.

 

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna / Facebook.com / NDIE.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 25 lipiec 2016 23:53
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kukiz’15 chce ekstradycji Syryjczyka, który zamordował Polkę w Niemczech