Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Hollande zaczyna działać
Kategoria: Wiadomości   Czwartek, 28 lipiec 2016 15:05 Autor: admin

Hollande zaczyna działać

Według komunikatu Pałacu Elizejskiego prezydent Francji zadecydował o utworzeniu Gwardii Narodowej na bazie istniejącej rezerwy. Decyzja została podjęta po spotkaniu prezydenta z parlamentarzystami.

Na początku sierpnia prezydent przedstawi informację o utworzeniu gwardii francuskiej Radzie Obrony i Bezpieczeństwa, dyskusje o warunkach utworzenia nowej struktury w komisjach parlamentarnych zaplanowano na wrzesień. Wszystko to po to, aby jak najszybciej rozpocząć formułownie struktury, która ma chronić Francuzów.

W ciągu ostatnich dwóch lat przez Francję przetoczyła się fala ataków terrorystycznych, za które odpowiedzialność w większości przypadków wzięło na siebie Państwo Islamskie (zakazane w Rosji PI). Bilans ostatniego z nich, wtorkowego ataku na kościół w Saint-Etienne-du-Rouvray, to jedna ofiara śmiertelna i jedna osoba ranna. Odpowiedzialność za ten atak wzięło na siebie Państwo Islamskie (zakazane w Rosji PI).

 

Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 28 lipiec 2016 19:51