Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kadyrow: Nagranie ISIS to dzieło rąk zachodnich służb specjalnych!
Kategoria: Wiadomości   Środa, 03 sierpień 2016 05:22 Autor: admin

Kadyrow: Nagranie ISIS to dzieło rąk zachodnich służb specjalnych!

Pełniący obowiązki prezydenta Czeczenii Ramzan Kadyrow nazwał opublikowany przez „Państwo Islamskie” film z pogróżkami pod adresem Rosji „pustym bajdurzeniem”. Jego zdaniem nagranie jest dziełem rąk zachodnich służb specjalnych.

Takim widzeniem sytuacji podzielił się na Instagramie w poniedziałek Ramzan Kadyrow.

„Z pełną odpowiedzialnością za słowa oświadczam, że ta „deklaracja” jest tylko pustym dźwiękiem, za którym nie skrywają się żadne możliwości i siły. Zlikwidowaliśmy w Czeczenii doskonale przygotowanych i uzbrojonych po zęby bandytów z 51 krajów. Tutaj polegli po cichu i bez rozgłosu pracownicy najlepszych służb specjalnych świata. Pozostali uciekli tak, że aż się za nimi kurzyło!” — napisał Kadyrow.

Jego zdaniem, opublikowane nagranie jest częścią „bezczelnie prowadzonej przeciwko Rosji” wojny informacyjnej. „Nikt do Rosji nie przyjedzie! Kimkolwiek by nie był autor tych pogróżek, to tylko puste bajdurzenie. Rosyjskie siły zbrojne doprowadziły do tego, że terroryści skulili w Syrii ogon. Ich dni są policzone!” — dodał pełniący obowiązki prezydenta Czeczenii.

Wcześniej w poniedziałek rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow oświadczył, że Moskwa nie zlekceważy sobie gróźb zawartych w nagraniu „Państwa Islamskiego”. Pieskow zaznaczył też, że podobne wystąpienia nie mogą wpłynąć na konsekwentną politykę kraju w sferze walki z terroryzmem.

W dziewięciominutowym filmiku opublikowanym w niedzielę, 31 lipca, bojownik z obozu szkoleniowego na pustyni zwraca się do prezydenta Władimira Putina i oświadcza, że terroryści przypuszczą atak na Rosjan. Ekstremista wzywa do wypowiedzenia Rosji świętej wojny.

http://pl.sputniknews.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 03 sierpień 2016 10:08
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Kadyrow: Nagranie ISIS to dzieło rąk zachodnich służb specjalnych!