Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana
Kategoria: Wiadomości   Niedziela, 07 sierpień 2016 11:34 Napisał

Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana

Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana Robert B.

Cały świat przyjął tezę, że liczba 666 jest liczbą szatana. Nawet sataniści, różne ugrupowania wielbiące lucyfera przyjęli 666 za swój amulet, znak utożsamiający ich z szatanem.

Czytając Biblie i Objawienie Jana odkryłem, że cyfra 666 niekoniecznie oznacza liczbę zwierzęcia (bestii), którą zbudował szatan…

Dlaczego mamy obliczyć imię zwierzęcia?

Grecko-Polskim Nowym Testamencie z wydaniem interlinearnym widnieje tekst grecki i pod spodem bezpośrednie jego tłumaczenie po polsku. Obecnie jest to najwierniejsze tłumaczenie Nowego Testamentu z ogólnie dostępnych publikacji na rynku.

W Objawieniu Jana 13,18 czytamy:

„Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy liczbę zwierzęcia, liczbą bowiem człowieka jest. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Pan Bóg poprzez Jana informuje nas, byśmy obliczyli liczbę zwierzęcia. Jest ona potrzebna do zrozumienia czym jest liczba imienia zwierzęcia.

W jakim celu? 

W Objawieniu Jana 13,16-18 pisze:

„I czyni wszystkich małych i wielkich i bogatych i biednych i wolnych i niewolników, aby dali im piętno na rękę ich prawą lub na czoło ich i aby nie ktoś mógł kupić lub sprzedać, jeśli nie mający piętno, imię zwierzęcia lub liczbę imienia jego. Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy liczbę zwierzęcia, liczbą bowiem człowieka jest. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Nie będziemy mogli ani kupić ani sprzedać.

W przyszłości czeka nas dramatyczny okres opisany w Biblii. Wszystkie osoby na ziemi, aby móc kupować – sprzedawać będą musiały przyjąć: znamię zwierzęcia, zaakceptować imię zwierzęcia lub liczbę imienia jego.

Taka sytuacja wydarzy się niedługo.

Jeden z możliwych scenariuszy tego czasu może wyglądać następującą:

będzie to okres panowania pieniądza elektronicznego. Każdy obywatel Ziemi lub dane narody będą miały założone indywidualne konta elektroniczne.

Gotówka zostanie wycofana z obiegu.

Państwo/zarządca systemu, będzie mógł dowolnie operować twoim kontem. Na przykład, gdy nie zaakceptujesz nowych przepisów – wyłączy konto. Wtedy nie masz dostępu do pieniędzy lub do swojej tożsamości, ponieważ jedno konto będzie miało informacje: medyczną, identyfikacyjną, pracowniczą, finansową. Wystarczy, że wpiszesz swój ciąg cyfr lub zbliżysz kod kreskowy/chipa do czytnika, aby na ekranie komputera wyświetliły się wszystkie informacje o tobie.

Pojedyncze instytucje mogą mieć dostęp tylko do części twoich danych. Bank do pieniędzy, lekarz do historii choroby itd.

Jeżeli zablokują ci konto, to… nie żyjesz,… nie ma cię…

Co oznacza liczba 666?

Biblia informuje nas, że przyjęcie piętna (np. naklejanego tatuażu/chipa/kodu kreskowego), imienia zwierzęcia (nazwa organizacji), liczby imienia zwierzęcia (?) spowoduje zaakceptowanie systemu, ale również oddanie pokłonu szatanowi.

Dlatego tak ważne jest obliczenie imienia zwierzęcia.

Do tej pory utarło się, że 666 to liczba szatana. Niektóre manuskrypty podają inną liczbę, ale teraz skupmy się na tej wypromowanej, czyli 666.

W Objawieniu Jana 13,18 czytamy:

„Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy liczbę zwierzęcia, liczbą bowiem człowieka jest. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Liczba zwierzęcia, to liczba człowieka. Wynosi 666. Jednak gdyby to było takie proste, gdyby liczba zwierzęcia wynosiła 666, to nie potrzebna byłaby informacja o mądrości i jakimkolwiek jej obliczaniu.

Proszę zwrócić uwagę na to zdanie: „A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Co oznacza „jego”?

O jaką tu liczbę chodzi: zwierzęcia czy człowieka?

Gdyby chodziło o liczbę zwierzęcia, to po co Pan Bóg nakazałby nam ją obliczyć, skoro sam ją podał?

Po co pisałby: „Tu mądrość jest: mający rozum niech przeliczy”. 

Nowa Biblia Gdańska tak pisze:

„Tu jest mądrość. Kto ma rozum niech zliczy liczbę bestii; gdyż istnieje liczba człowieka, a jej liczba sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Z tego wynika, że liczba 666 – sześćset sześćdziesiąt sześć jest liczbą człowieka. Na jej podstawie musimy dopiero obliczyć liczbę imienia zwierzęcia (bestii). Na tym etapie nie wiemy, kim jest człowiek. 

Przecież człowiek nie został stworzony przez szatana, nie jest jego własnością. Został stworzony na podobieństwo Boga (Księga Rodzaju 1:26).

Dlatego 666 nie jest ani liczbą demoniczną, ani cyfrą oznaczającą szatana.

Jest zwykłą fałszywką wypromowaną przez świat…

ekonomia Robert Brzoza


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)1 komentarz

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 09 sierpień 2016 14:49
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Uwaga! 666 to nie jest liczba szatana