Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Muzułmanka pomaga chrześcijanom na Bliskim Wschodzie
Kategoria: Wiadomości   Środa, 10 sierpień 2016 09:45 Autor: admin

Muzułmanka pomaga chrześcijanom na Bliskim Wschodzie

„Wiem co ludzie mówią o islamie, ale mój islam, w który wierzę, jest religią, która jest bardzo pokojowa i wierzy w pomaganie innym”, mówi dr Sara Ahmed pomagająca chrześcijańskim uchodźcom w Iraku.

Ahmed, z wykształcenia stomatolog, pracuje dla he Foundation for Relief and Reconciliation in the Middle East od kilku lat. To fundacja chrześcijańska, która próbuje pomagać chrześcijanom w potrzebie i innym uchodźcom, którzy uciekli z domów przed Państwem Islamskim.

„Wierze, że wszyscy muzułmanie i wszyscy ludzie mają obowiązek oddać coś życiu i uzasadnić sam fakt, że żyją”, wyjaśnia swoje wysiłki.

Obecnie jej rolą jako dyrektora operacyjnego organizacji jest dostarczenie żywności i innych zasobów dla uciekinierów w rejonie kurdyjskim, podaje The Christian Post. Wcześniej pomagała dystrybuować pomoc uchodźcom w północnym Iraku i darmową opiekę medyczną dla tych, którzy znaleźli się w Bagdadzie. (j)

źródło: Desert News, Euroislam


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(2 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 10 sierpień 2016 11:48
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Muzułmanka pomaga chrześcijanom na Bliskim Wschodzie