Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 23 sierpień 2016 10:59 Autor: admin

Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji

Były komandos, oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/, kpt. Michał Jarzyński ostrzega Polaków i Rosjan przed możliwą prowokacją służb USA i Izraela zmierzającą do zainicjowania konfliktu zbrojnego między Polską i Rosją.

W środę, mijającego właśnie tygodnia, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński zapytany o powody utrzymującego się zawieszenia MRG odpowiedział, że nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo”.

Skoro Zieliński nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo” /czytaj: niebezpieczeństwo/ ja to zrobię /nie wiąże mnie tajemnica państwowa/.

Jako były ekspert kontrwywiadu wojskowego ds. walki z dywersją, w tym dywersją ideologiczną / współczesna wojna informacyjna/ oraz były oficer kontrwywiadu wojskowego 1 batalionu szturmowego w Dziwnowie, kontrwywiadowczo odpowiedzialny za komandosów tej jednostki przeznaczonych do prowadzenia działań na głębokich tyłach wroga oceniam, iż ta sztucznie utrzymywana sytuacja na granicy z obwodem kaliningradzkim, wskazywałaby, że właśnie w tym miejscu przygotowywana jest przez służby specjalne CIA/Mossad operacja specjalna przeciwko Rosji mająca na celu wciągnięcia ją do wojny z Polską poprzez prowokację – co symptomatyczne i bardzo niebezpieczne, przez bezkarnie buszujące w Polsce, przy cichym przyzwoleniu polskich władz i ich agentury umieszczonej w najwyższych konstytucyjnych organach władzy w Polsce.

Rzecz w tym, iż doprowadzono w Polsce do sytuacji, w której Polacy nie mają w Polsce nic do powiedzenia, a władze w Polsce to kukiełki Waszyngtonu.

O działaniu obcych służb specjalnych /CIA/Mossad/ przekonaliśmy w czasie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, gdzie prowadzący to śledztwo oficer z Prokuratury Wojskowej spotykał się tajnie z oficerami z CIA. Prokurator Przybył, który to ujawnił, by nie dopuścić do wciągnięcia go w te rozgrywki sfingował samobójstwo, co prawdopodobnie uratowało mu życie.

Na marginesie przypomnę, iż jedną z bardzo istotnych hipotez tego śledztwa, której nigdy nie zweryfikowano operacyjnie i procesowo był fakt, iż za tą katastrofą stali Amerykanie (https://monitorpolski.wordpress.com)

Naszą bronią przeciw temu, o czym wyżej napisano, jest informacja i demaskacja, co niniejszym czynię, zresztą zgodnie z treścią mojej wcześniejszej Odezwy (https://opolczykpl.wordpress.com/):

1. Czekajmy ! uzależniając nasze działania od rozwoju sytuacji na Donbasie. Nie dopuśćmy do zrobienia w Polsce drugiego Donbasu ! Oni tylko na to czekają !

2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje, do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego, Dudy i innych mówią same za siebie. Jest w ich przeraźliwy strach i o to chodzi.

4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej  – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach, nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta.

 

Michał Jarzyński

_________________________________

Od Redakcji WPS

Informacji oraz podejrzeń kpt. Michała Jarzyńskiego nie należy bagatelizować.

Żydowskie media informują, że rząd NRF, po raz pierwszy od zakończenia wojny, zachęca swoich obywateli do robienia zapasów żywności, które winny umożliwić przeżycie co najmniej 10 dni na wypadek poważnych zdarzeń – czyli działań wojennych. Akcja zachęcania ma być prowadzona także w przedszkolach i szkołach, ponieważ dorośli obywatele nie wierzą w konflikt wojenny. Dokumenty MSW NRF przewidują także ograniczenia w ruchu publicznym, co ma umożliwić łatwiejsze przemieszczanie się pojazdów wojskowych.

Niemieckie społeczeństwo dalekie jest od nastrojów wojennych, a już z całą pewnością nie występuje w NRF rusofobia ani antyrosyjskość, które – niestety -, w znacznej mierze udało się żydowskiemu reżimowi IIIRP wywołać wśród wielu politycznie nieświadomych Polaków. Niemieccy politycy, niemieckie społeczeństwo, opowiadają się za szeroką współpracą z Rosją. Podobne poglądy i nastroje dominują w wielu zachodnich państwach. Można zatem przypuszczać, że syjonistyczne ośrodki USA, Wlk.Brytanii i Izraela, zmierzające wszelkimi sposobami do wywołania konfliktu z Rosją na terenie Europy, głównie w jej środkowowschodniej części, podejmują wysiłki w celu wywołania nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji. Stąd istnieje poważne prawdopodobieństwo przeprowadzenia przez CIA/Mossad antyrosyjskiej prowokacji z obszaru Polski.

 

Źródło: wiernipolsce1.wordpress.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(75 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza feldkurat ~ Poniedziałek, 29 sierpień 2016 16:06 napisane przez feldkurat ~

    I to jest bardzo prawdopodobne, bankrut sam nie wypowie wojny Rosyjskiej Federacji gdyż skończyłoby sie to totalnym armagedonem i zniszczeniem czegoś takiego co nazywa się US-rael. Zatem aby ugryźć chociaż trochę Rosję wspiera aktywnie UPA-dlinę, a gdy tam nie wychodzi to może spróbować z rosyjską enklawą w Kaliningradzie wykorzystując posłuszne kundelki z kato-polandu wiedząc dobrze, że FR wystąpi na pewno w obronie swojego terytorium.

  • Link do komentarza feldkurat ~ Poniedziałek, 29 sierpień 2016 16:07 napisane przez feldkurat ~

    I to jest bardzo prawdopodobne, bankrut sam nie wypowie wojny Rosyjskiej Federacji gdyż skończyłoby sie to totalnym armagedonem i zniszczeniem czegoś takiego co nazywa się US-rael. Zatem aby ugryźć chociaż trochę Rosję wspiera aktywnie UPA-dlinę, a gdy tam nie wychodzi to może spróbować z rosyjską enklawą w Kaliningradzie wykorzystując posłuszne kundelki z kato-polandu wiedząc dobrze, że FR wystąpi na pewno w obronie swojego terytorium.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 23 sierpień 2016 12:02
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji