Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Zamach na Władimira Putina? W wyniku kolizji samochodu prezydenckiego, zginął jego zaufany szofer
Kategoria: Wiadomości   Środa, 07 wrzesień 2016 10:37 Autor: admin

Zamach na Władimira Putina? W wyniku kolizji samochodu prezydenckiego, zginął jego zaufany szofer

Zamach na Władimira Putina? W wyniku kolizji samochodu prezydenckiego, zginął jego zaufany szofer foto: Wikimedia Commons/CC

Oficjalny samochód Władimira Putina, jakim było czarne BMW, został staranowany przez pojazd marki Mercedes. Oficjalnie jeszcze nie znamy przyczyn, lecz z nagrania jakie zostało zarejestrowane wynika, że pojazd będący przyczyną kolizji, przeciął pole rozdzielające przeciwległe pasy ruchu i uderzył czołowo w prezydencką limuzynę.

Z powodu napiętych sytuacji i stosunków geopolitycznych, pierwszym słowem jakie przychodzi nam do głowy to zamach, a raczej jego nieudana próba. Mimo iż samo zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu, to nie rozwiewa to wrażenia, że kolizja ta nie jest dziełem przypadku, a raczej finezyjną próbą wywarcia nacisku lub zwykłą próbą zamachu, w wyniku której ginie ulubiony szofer prezydenta Putina.

Kolizja miała miejsce w Moskwie w piątek, 2 sierpnia. Władimir Putin nie znajdował się wtedy w pojeździe. Do wiadomości publicznej podano, że ulubiony szofer rosyjskiego przywócy posiadał 40 lat doświadczenia i jeszcze nigdy nie doprowadził do wypadku. Co ciekawe, sprawca tego wypadku przeżył i znajduje się obecnie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym.

Policja bada przyczyny tego wypadku, do którego doszło tuż przed wyborami parlamentarnymi. Sytuacja wygląda bardzo poważnie. Nie można wykluczyć, że był to po prostu nieudany zamach na życie Putina. Incydent tego typu nie brzmi zbyt ciekawie gdy weźmiemy pod uwagę wzajemne relacje na linii Zachód-Rosja, wojny pośrednie prowadzone na Ukrainie i w Syrii oraz fakt, że Polska jest zaangażowana w antyrosyjską kampanię.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 08 wrzesień 2016 21:43
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Zamach na Władimira Putina? W wyniku kolizji samochodu prezydenckiego, zginął jego zaufany szofer