Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Wybuch w New Jersey niedaleko stacji kolejowej
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 19 wrzesień 2016 08:46 Autor: admin

Wybuch w New Jersey niedaleko stacji kolejowej

bomba nie zniszczyła całego kosza na śmieci, a kosz obok został nietknięty bomba nie zniszczyła całego kosza na śmieci, a kosz obok został nietknięty

Wcześniej poinformowano, że podejrzana siatka, prawdopodobnie z bombą domowej roboty, została znaleziona na stacji Elizabeth w stanie New Jersey, ruch pociągów został wstrzymany. Według słów prezydenta miasta Elizabeth, dwóch mężczyzn zauważyło bombę w śmietniku około 21:30 czasu miejscowego w niedzielę i wezwało policję.

Według danych portalu, wybuch nastąpił w poniedziałek o 00:40 czasu miejscowego (06:40 czasu polskiego) w chwili, kiedy robot badał podejrzany przedmiot. Informacji o poszkodowanych nie ma.

Jak podaje NJ.com, po wybuchu znajdujących się w pobliżu ludzi i przedstawicieli mediów poproszono o odsunięcie się jak najdalej, ponieważ według policji w znalezionym plecaku wykryto więcej niż jedno urządzenie, każde z nich mogło wybuchnąć. Prezydent miasta Chris Bollwage potwierdził, że do wybuchu doszło, kiedy robot sprawdzał znaleziony przedmiot — cytuje jego słowa telewizja NBC.

Jak podkreślił prezydent, „biorąc pod uwagę siłę (wybuchu), myślę, że ludzie mogliby poważnie ucierpieć. Dodał on, że na urządzeniach ani w pobliżu nich nie wykryto telefonów komórkowych ani innych urządzeń elektronicznych do odliczania czasu.

W sobotę w Nowym Jorku i New Jersey nastąpiły potężne eksplozje. Według danych policji, w Nowym Jorku zostało rannych 29 osób, niektóre z nich doznały poważnych obrażeń. Później w New Jersey znaleziono dwa niewybuchy zrobione z kawałków rury. Jeszcze jedno urządzenie wykryto w Nowym Jorku.

 

Źródło: Sputnik Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(1 głos)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 19 wrzesień 2016 11:07
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Wybuch w New Jersey niedaleko stacji kolejowej