Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości A jednak ISIS w NYC
Kategoria: Wiadomości   Wtorek, 20 wrzesień 2016 10:02 Napisał

A jednak ISIS w NYC

Liberalne media i politycy utrzymują i zaprzeczają, że atak w Nowym Jorku był wykonywany przez islamskich terrorystów, ale od początku było wiadomo ze jest to BS. Naskoczyli z mordą na Trumpa, który pół godziny od ataku stwierdził że w NYC wybuchła bomba.

Teraz były ekspert FBI od materiałów wybuchowych ogłosił szokujący fakt, że za zamachem stoi ISIS. Zrobił to w TV.

http://www.youtube.com/watch?v=viiSdP6-E9M

Agent Manny Gomez powiedział:

“It definitely seems like an improvised device that ISIS is putting out in their websites… some wires, putting nails in it, screws in it… gasoline and you have a bomb.”

Ale to nie koniec. Według Gomeza, materiały wybuchowe wyglądają niemal identycznie jak te, ktorych użyto przy zamachu podczas Boston Marathon.

Aha. Zapomniano też wspomnieć, że drugi pakiet bombowy miał notatkę w języku arabskim.

Jak tak dalej pójdzie United States of America bedą pod Sharia Law po najdalej 30 latach!

W Linden, mieście sąsiadującym z Elizabeth, gdzie w poniedziałek znaleziono kolejny pakiet ładunków wybuchowych aresztowany został Ahmad Khan Rahami. Mieszka tam z rodziną. Podczas aresztowania doszło do strzelaniny - jeden z policjantów został ranny w rękę, drugiego uratowała kamizelka.

IFrameA tu publicznie w TV kobitka mówi:

White people are just too dumb to understand cuslim culture

Czyli: "Biali ludzie są zbyt głupi aby zrozumieć kulturę Islamu".

 http://www.youtube.com/watch?v=UOfGOcd8udI

"Nie wiem, Buck, czy mówisz po arabsku" powiedziała Jebreal do rozmówcy. "Oczywiście, można mówić o terrorystach, ale trzeba zrozumieć ich kulturę. Musisz zrozumieć język. Musisz zrozumieć, jak to wygląda - jaki jest przekaz który ISIS faktycznie przekazuje z cel więziennych. A co publikuje się w Internecie".

Dobrze że unijni bossowie z Brukseli nie zdążyli narzucić nam takiej ideologii. Całe szczęście że dziś rządzi w Polsce zamiast PO. To lepsze zło wychodzi nam jednak na dobre.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 20 wrzesień 2016 12:16