Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości To bzdura, że „muzułmanie się nie integrują”, powiedział po arabsku australijski mufti
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 26 wrzesień 2016 19:57 Autor: admin

To bzdura, że „muzułmanie się nie integrują”, powiedział po arabsku australijski mufti

Wielki Mufti, przywódca muzułmanów dr Ibrahim Abu Mohammed, skrytykował pogląd Australijczyków, że „muzułmanie się nie integrują”. Zrobił to jednak po arabsku, a jego słowa były tłumaczone na angielski, co zostało obśmiane przez media.

Dr Mohammed jest jednym z głównych muzułmańskich kaznodziejów, a w Australii mieszka od 19 lat. Na konferencji został nagrany jak po arabsku wzywa do lepszej komunikacji między rządem a muzułmańską społecznością. Pomimo przebywania w Australii od 1997 roku większość swoich publicznych wystąpień wykonuje po arabsku.

„Przepraszam? Wezwanie do lepszej komunikacji ze strony muftiego, który mieszka od 19 lat w Austarlii i ciągle nie potrafi lub nie chce komunikować się po angielsku”, ironizował popularny komentator Andrew Bolt.

Rzeczniczka muftiego broni go, że posługuje się on płynnym językiem angielskim, ale na konferencji prasowej, gdzie padają gęsto pytania woli, by uniknąć nieporozumień, posługiwać się arabskim. (j)

 

Źródło: Daily Mail, Euroislam


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 26 wrzesień 2016 20:44
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości To bzdura, że „muzułmanie się nie integrują”, powiedział po arabsku australijski mufti