Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Litwini przygotowują się do rosyjskiej inwazji
Kategoria: Wiadomości   Niedziela, 30 październik 2016 10:41 Autor: admin

Litwini przygotowują się do rosyjskiej inwazji

Litewski rząd rozdaje obywatelom już trzeci z kolei 75-stronicowy informator o nazwie „Przygotowanie do przetrwania w przypadku zagrożenia niebezpieczeństwami i wojną”. Szczególną uwagę zaleca się zwracać na to co się dzieje u wielkiego sąsiada, Rosji. Przewodnik podkreśla, że jeśli Litwini postąpią zgodnie z zaleceniami, to powstrzyma to możliwość inwazji. W informatorze omawiane są dokładnie różne rodzaje broni, taktyki przetrwania w trudnych warunkach bojowych, sposobów gromadzenia informacji i jej przekazywania innym.

Już wcześniej na teren Litwy zostały wysłane niemieckie czołgi, a żołnierze niemieccy pomagają w ćwiczeniach wojsk litewskich.
Na granicy Litwy z Rosją, które nie jest zamieszkane gromadzą się wojska NATO, najwięcej w pobliżu Kalingradu. Rosja przygotowuje się więc poważnie do wyprzedzającej inwazji na Litwę, by uprzedzić inwazję wojsk NATO. Inwazja najprawdopodobniej zacznie się od tej właśnie strony.

Podobne przegrupowania militarne świadczące o przygotowaniu do wojny z Rosją obserwuje się też w Polsce i na Ukrainie, twierdząc że są to ćwiczenia na wypadek możliwej inwazji Rosji. Prawda jest jednak inne, to wojska NATO przygotowują się do inwazji na Rosję, gromadząc ciężki sprzęt, wyraźnie badając reakcję wielkiego sąsiada i szukając słabego punktu w jej linii obrony.

Mój komentarz: zauważmy, że wzrost napięcia koreluje z wyborami prezydenckimi w USA, które w opinii wielu ekspertów się nie odbędą. Jeśli bowiem w USA dojdzie do katastrofy naturalnej, lub gorzej, operacji fałszywej flagi np. w postaci zamachu z użyciem broni jądrowej, gdzie winnymi obarczeni zostaną Rosjanie, to Obama zarządzi stan wyjątkowy czy też wojenny i poprowadzi Amerykę na wojnę z Rosją.
Jednocześnie na świecie wprowadzane są faszystowskie umowy o charakterze wręcz ludobójczym jak CETA czy TTIP, które de facto są legalizacją Rządu Światowego Rotszyldów, o którym syjonistyczni żydzi marzą od kilkuset lat.

Powodzenie w realizacji ich planów wcale nie jest pewne, bowiem zarówno Rosja, Chiny, jak i większość krajów świata wyraźnie stawia opór tym rasistowskim i ludobójczym zamiarom. Najgroźniejsza jest Rosja, zatem syjoniści muszą ją ujarzmić by móc dalej iść w swoim chorym pochodzie naprzód.
Do wyborów nie chcą dopuścić, gdyż wszystkie sondaże wskazują na miażdżącą przewagę Donalda Trumpa, kandydata grupy opozycyjnej wobec syjonistów w służbach USA (tzw. „White Hats”).

Możliwe fałszerstwa wyborcze nie zostaną zaakceptowane przez patriotów Amerykańskich, którzy już szykują się z bronią w celu kontroli wyborów. Przypomnę, że w rękach cywilów w USA jest 100 – 200 mln sztuk broni, w dużej mierze automatycznej i biliony sztuk amunicji. Jeśli by doszło do wojny domowej, to żadna armia nie ma szans w potyczkach naziemnych. Zbombardowanie całej powierzchni USA też nie jest możliwe, z uwagi na wielkość obszaru.

Co ciekawe, w szeregach opozycji stawia się także Pentagon z armią amerykańską oraz dużą część FBI, CIA i NSA. FBI niemal w całości jest przeciwna syjonistycznej dominacji i rozpoczęła akcję aresztowania głównych zbrodniarzy. W najbliższych dniach może być więc bardzo gorąco.Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 30 październik 2016 11:33
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Litwini przygotowują się do rosyjskiej inwazji