Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Erdogan wkrótce wznowi islamizację Europy
Kategoria: Wiadomości   Poniedziałek, 31 październik 2016 11:21 Autor: admin

Erdogan wkrótce wznowi islamizację Europy

Erdogan wkrótce wznowi islamizację Europy foto: Wikimedia Commons/CC

Mamy ostatni dzień października. Tym samym jest to oficjalnie ostatni dzień dla Unii Europejskiej aby zadecydowała, czy należy znieść wizy wobec Turcji. Wszystko wskazuje na to, że porozumienie w sprawie uchodźców, które Donald Tusk określił mianem przełomowego, już jutro straci ważność.

Grecja posiada obozy, które są dosłownie przepełnione uchodźcami i przetrzymują nawet kilkakrotnie więcej osób niż powinny. Kraj ma poważne problemy z ich deportowaniem, zwłaszcza że migranci nie mieli innego wyboru jak po prostu złożyć wniosek o azyl właśnie w Grecji.

Jak podaje Der Spiegel, do Grecji stopniowo przybywa coraz więcej łodzi z uchodźcami. Nikt już nie wierzy w "przełomowe" porozumienie, które pozwoliło tylko czasowo wstrzymać islamską inwazję na Europę. Erdogan zresztą ostrzegał, że czas dla Unii Europejskiej powoli się kończy a "Turcja zawsze ma alternatywy".

Po nieudanym zamachu stanu z 15 lipca, turecki prezydent zaczął jawnie zwalczać swoich wrogów, w tym również osoby potencjalnie zagrażające jego władzy. Erdogan ma zamiar wprowadzić karę śmierci a dawniej wychwalał system prezydencki Hitlera. Relacje na linii UE-Turcja pogorszyły się i nic nie wskazuje na ich poprawę. Jedyne czego powinniśmy się spodziewać w najbliższym czasie to właśnie wznowienia masowego napływu uchodźców przez Morze Egejskie do Grecji, gdzie prędzej czy później migranci zaczną się buntować i znów zaczną szturmować w kierunku wielkiego dobrobytu, zwanego państwem niemieckim, gdzie Allah poprzez swoich pośredników (urzędników) daje za darmo pieniądze, kobiety i mieszkania.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 31 październik 2016 11:29
alexjones.pl Informacje ze świata Wiadomości Erdogan wkrótce wznowi islamizację Europy