Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Make America Great Again - Mission Impossible
Kategoria: Informacje ze świata   Niedziela, 20 listopad 2016 02:13 Napisał

Make America Great Again - Mission Impossible

Aby uczynić Amerykę znowu wielką, trzeba wielu dobrych, wykształconych, spokojnych ludzi.
Ale kiedy połowa kraju, składa się z niegrzecznych, źle wychowanych, naćpanych i wytatuowanych chamów, to inwestora czeka ciężka praca, zanim znowu będzie świetnie.
Amerykę budowało i uczyniło wielką dziesiątki generacji. Ale wystarczyły trzy generacje Amerykanów z wypranymi mózgami, aby działo się w tym kraju tak źle.
Dziadkowie opowiadają, że były czasy, kiedy jeśli pani weszła do windy, to wszyscy panowie uchylali lub zdejmowali kapelusze.
Gdzie w tej globalnej wiosze zobaczysz teraz pana? Gdzie możesz teraz zobaczyć panie?
Przeminęło z wiatrem.
Teraz mamy 50% ludzi, którzy nie potrafią się wysłowić, jeśli w każdym zdaniu nie ma słowa na "k", "ch" lub z europejska, f-słowa w każdym zdaniu.
Boże chroń Amerykę! Boże chroń Europę, Boże chroń Polskę.

Kiedyś wiedza i kultura miały trafić pod strzechy.
Teraz chamstwo trafia do miejsc kultury.

Amerykańskie lewactwo wykorzystało obecność w teatrze NYC wiceprezydenta elekta Mika Pence, zmieniając spektakl w rasistowsko-genderowski burdel.

 https://www.youtube.com/watch?v=Xj4KXpl3cGk

Skandal skomentował na Twitterze Donald Trump:

Prezydent elekt uznał że zespół muzykalu i kierownictwo teatru winni są przeprosiny.

The Theater must always be a safe and special place.The cast of Hamilton was very rude last night to a very good man, Mike Pence. Apologize!

Samozwańcy "postępowcy" są żałośni, gdyż nie potrafią zauważyć swego uwstecznienia. Oni jęczą, narzekają na wszystko i chcą, aby Wuj Sam naprawił wszystko, bo wszystko w ich życiu, co nie jest według ich widzimisię w USA im się nie podoba.

Nie ma innego wyjścia. Więc wszyscy porządni Amerykanie powinni bojkotować badziewiarski Richard Rodgers Theatre w Nowym Yorku i wszystkie podobne mu miejsca.

Podobnie powinno się też potraktować pseudo teatry w Polsce. Bojkot jest bardzo skutecznym narzędziem. Ciekawe kto zechce zapłacić za bilet, aby oglądać szumowiny. Tylko szumowina.

Prawdę mówiąc, ten konkretny wygłup pseudoartystów jest bez znaczenia. Co najwyżej pozwoli tym "trupom" teatralnym zaimponować kolegom podczas Cocktail Party po zakończonym spektaklu. Nieciekawe, nudne wygłupy ludzi, którzy ubierają się i udają innych ludzi. Dobre wiadomośći? Mike Pence do ostatniego dnia USA będzie Wiceprezydentem. A oni już wkrótce bezrobotnymi nieznanymi aktorzynami.

Po lewej stronie Jedna z postaci sztuki Aaron Burr po prawej aktor który go grał. Taka  jest prawda jaką propagują neomarksistowscy libertyni. Oni chcą aby przyszłe pokolenia z wypranymi mózgami miały wypaczony obraz rzeczywistości.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 20 listopad 2016 05:11
alexjones.pl Informacje ze świata Make America Great Again - Mission Impossible