Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje ze świata   Środa, 01 marzec 2017 13:22 Napisał

Francuzi chcą Obamę na prezydenta

Są jakieś granice matolstwa, ale Francuzów jak widać to nie dotyczy. Zbierają podpisy pod petycją, aby Obama kandydował na Prezydenta Francji.

Były prezydent Obama jest obywatelem USA, a to oznacza, że jest on nie kwalifikuje sie, żeby być kandydatem na Prezydenta Francji. Ale komuchom to nie przeszkadza. Oni dla osiągnięcia własnych celów gotowi są złamać każdy przepis, każdą zasadę, każdą tradycje każdy obyczaj.

Dlatego internetową petycję wzywającą do zrobienia Obamy preziem Francji podpisało już ponad 42.000 przygłupów.

Jeden z organizatorów petycji powiedział BBC, że przesłanie petycji jest skierowane do legalnych kandydatów, ubiegających się o urząd: "Hej chłopaki, wy naprawdę nie jesteście tymi o których marzymy żeby objęli urząd prezydenta Francji".

Slogan akcji po francusku brzmi "Oui, on peut", co przekłada się na "Yes, we can".

Europa zalana powodzią migrantów i obawy przed islamskim ekstremizmem tkwią na pierwszym miejscu w umysłach wielu wyborców. Sondaże pokazują wysokie poparcie dla platformy konserwatysty, byłego premiera, Francois Fillon i liderki nacjonalistycznej prawicy Marine Le Pen.

Le Pen, która była trzecia w wyścigu w 2012 roku, ma nadzieję wykorzystać falę antyestabiszmentowy sprzeciw i antyunijny sentyment. Dlatego liczni krytycy obawiają się jej i jak to lewactwo zwykło czynić przyklejają jej łatkę niebezpiecznej rasistki. A z rasizmem jest tak jak z antysemityzmem - rasistą jest ten kogo rasiści tak nazwą.

The New York Times doniósł, że wielu wyborców we Francji błądzi i nie jest w stanie zidentyfikować się z którymś spośród 12 kandydatów. Przy tym zapominają, że to zniszczone syfilisem umysły francuskiej arystokracji przyzwoliły na powstanie komuny i rozlanie się tego robactwa po Europie i świecie. 


Teraz też neokomuna francuska umieszcza czerwono-biało-niebieskie plakaty z Obamą na ulicach miast.

Czy jeśli Francja chce zakosztować rządowego neokomunistycznego niechlujstwa, nie powinna zwrócic sie z podobną prośbą także do Hillary?

Organizator petycji mówi, że obecni francuscy kandydaci nie kandydatami jego marzeń. Ale Obama byłby jego koszmarem.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 01 marzec 2017 14:38