Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Prawdziwy przebieg wywiadu z Marine Le Pen
Kategoria: Informacje ze świata   Piątek, 17 marzec 2017 14:53 Napisał

Prawdziwy przebieg wywiadu z Marine Le Pen

Fake News  a tak naprawdę z angielskiego to "Fuck News" jaki stworzył politruk z Rzeczypospolitej na wyraźne polityczne zlecenie, powstał według starej szkoły Goebelsa politruków  - pani od kropki na "y". Ona to z lubością podrzuca rozmówcom swoje tezy czym zmusza do wypowiadania opinii na tematy jakie jej odpowiadają. To tak jak przy pytaniu: Czy to prawda że pan (pani) kradnie.

Wtedy rozmówca musi się tłumaczyć że złodziejem nie jest.

Tak było z wywiadem z Marie LePen. Politruk „Rzeczpospolitej” zapytała podchwytliwie i podstępnie aby sprowadzić wypowiedź rozmówczyni na swoje tory o to, czy Viktor Orban i Jarosław Kaczyński mogliby być jej sojusznikami w tworzeniu nowych zasad Unii Europejskiej - "Jeśli zostałabym prezydentem Francji, to sądzę, że w wielu kwestiach tak. Mogę rozpocząć debatę z panem Orbanem w sprawie tego co uważamy za nie do przyjęcia i nie do poparcia w obecnym sposobie funkcjonowania Unii Europejskiej. Podobnie z panem Kaczyńskim, choć nie będziemy się we wszystkim zgadzać. Na tym polega wolność i suwerenność państw, by bronić swojego interesu. Interesy czasem mogą być zgodne, czasem mogą nas dzielić. To podstawa, to fundament polityki międzynarodowej " – mówiła Le Pen.

W wersji manipulatora ta odpowiedź Le Pen wskazuje że: chce ona Unii Europejskiej bez waluty euro czy podstawowych wolności, takich jak swoboda przepływu osób, usług i kapitału, i dlatego będzie wspomagać w tym bezbożnym dziele Kaczyńskiego.Nazywa to „demontażem Unii Europejskiej”.” Ale to jego, a nie jej słowa. Może ten gostek  po prostu lubi wkładać coś w usta kobiecie.

Dlatego efektem tej perwersji jest zapis:

„Jeśli wygram, podejmę współpracę z Kaczyńskim w demontażu Unii - mówi "Rzeczpospolitej" Marine Le Pen, kandydatka skrajnej prawicy w wyborach prezydenckich we Francji. Oferta dotyczy nie tylko lidera PiS, ale także premiera Węgier ”

To dlatego też do takich artykułów bardziej pasuje określenie "Fuck News".

PS. Podobno gazeta ma zmienić nazwę na "Łżeczpospolita".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 17 marzec 2017 16:06
alexjones.pl Informacje ze świata Prawdziwy przebieg wywiadu z Marine Le Pen